|   |   | 

2016’da Dedeman’dan 5 Yeni Otel

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri DEDEMAN Hotels & Resorts International, yurt içi ve yurt dışındaki otel projelerine önümüzdeki dönemde hız kesmeden devam edecek.

2016’da Dedeman’dan 5 Yeni Otel

2015’te PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova’yı ve PARK DEDEMAN Levent’i hizmete açan DEDEMAN Grubu, 1 Ocak 2016’da Elazığ ile başlayacak otel açılışlarını sene içinde PARK DEDEMAN Bostancı, PARK DEDEMAN Trabzon, DEDEMAN Osmaniye ve PARK DEDEMAN Tokat açılışları takip edecek. 

50 yıla yakın süredir geleneksel DEDEMAN misafirperverliği ile hizmet veren DEDEMAN Grubu, ülke ekonomisine ve turizm sektörüne katkı sağlamak için 2016’da yeni otel projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor. DEDEMAN Grubu, İstanbul, Palandöken, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, PARK DEDEMAN Denizli, PARK DEDEMAN Gaziantep, DEDEMAN Erbil, DEDEMAN Bostancı, DEDEMAN Oskemen Tavros, PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent ile bugün, 14 oteliyle toplam 4 ülke ve 10 şehirde faaliyet gösteriyor. 

2015’te PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent’te konuklarını ağırlamaya başlayan DEDEMAN Grubu, 1 Ocak 2016’da Elazığ’ın ardından aynı yıl içerisinde İstanbul Bostancı’da ikinci oteli ve Trabzon, Osmaniye ve Tokat’ta hizmet vermeye başlayacağı otelleri ile büyümeye devam ediyor. 

“DEDEMAN Konya otelimizin işletme sözleşmesini uzattık” 

DEDEMAN Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, önümüzdeki dönem hedefleri hakkında şu bilgeleri verdi: “2016 itibariyle hem açılışlarına hazırlandığımız, hem de sözleşme aşamasında olan projelerimiz bulunuyor. Grup olarak 2016 yılına PARK DEDEMAN Elazığ otelimizin açılışı ile başlayacağız. Sonrasında ise, yıl içinde planladığımız İstanbul Bostancı’da ikinci otelimiz ile birlikte Trabzon ve Osmaniye otellerinin açılışları için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. DEDEMAN otellerinin yanı sıra PARK DEDEMAN konseptimizle de farklı noktalarda açtığımız otellerle hizmet veriyoruz ve gündemimizdeki projelerimizden biri de PARK DEDEMAN Tokat. Bu projemiz için DEDEMAN Konya otelimizin de yatırımcısı ile anlaşma imzaladık ve 2016 yılının son döneminde Tokat otelimiz faaliyete geçecek” dedi. Şu anda 14 olan otel sayısını 2016 itibariyle 19’a çıkarmayı hedeflediklerini belirten Akçakaya, “Yeni otellerin yanı sıra güzel gelişmelerden biri de DEDEMAN Konya Oteli’nin işletme sözleşmesini 10 yıl uzatmamız“ dedi. 

“10 yılda ciromuz 5 katına çıkacak” 

Akçakaya, yılda yaklaşık 1 milyon konuk ağırlayan DEDEMAN Grubu’nun 10 yıllık süreçte ciro ve kapasite sayısını artırma hedeflerini ise şöyle açıkladı: “DEDEMAN Grubu olarak yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren otellerimizle yılda yaklaşık 1 milyon misafir ağırlıyoruz. Hedeflerimiz kapsamında, 2025 yılına kadar DEDEMAN Grubu bünyesinde 16’sı DEDEMAN, 27’si PARK DEDEMAN olmak üzere toplam 43 otele ulaşmak yer alıyor. Yeni projelerimizle 6 milyona yakın misafir ağırlayacak kapasiteye ulaşmayı hedefledik. Bu kapasiteyle birlikte ciromuzun 5 katına çıkmasını ve 4 bin kişilik bir istihdama ulaşmayı planlıyoruz” dedi. 

2016’nın ilk oteli PARK DEDEMAN Elazığ

DEDEMAN Grubu’nun iş dünyasının konaklama ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hayata geçirdiği ikinci markası PARK DEDEMAN konseptiyle hizmet verecek PARK DEDEMAN Elazığ oteli, 1 Ocak 2016’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak. Şehrin en merkezi yerinde konaklama imkanı sağlayacak PARK DEDEMAN Elazığ, toplam 72 oda ile konuklarını ağırlayacak. 

PARK DEDEMAN Elazığ; birbirinden farklı konseptlerde 3 süit ve her biri özenle hazırlanmış 66 standart oda, 3 adet engelli odası ve sigara içmeyen misafirlere özel kat ile ayrıcalıklı bir konfor yaşatacak. Birisi balo salonu olmak üzere toplam 3 toplantı salonu ile özel davetler ve düğün organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, dinlenme salonu imkanları bulunuyor. Ayrıca otel, 700 metrekare üzerine kurulu SPA ve fitness center; restaurant ve iki barıyla hizmet verecek. 

DEDEMAN Hotels & Resorts International Hakkında 

1966 yılında turizm faaliyetlerine başlayan DEDEMAN Grubu; İstanbul, Palandöken, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, PARK DEDEMAN Denizli, Park Gaziantep, Erbil, Bostancı İstanbul, Oskemen Tavros, Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent olmak üzere toplam 14 otelde misafirlerine profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve DEDEMAN'a özgü benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veriyor. 

DEDEMAN Grubu ayrıca Nisan 2012’de hizmete açılan PARK DEDEMAN Denizli ile ikinci otel markasını geliştiren Türkiye’nin ilk otel zinciri olma unvanını kazanmıştır. DEDEMAN Hotels & Resorts International, sektörde en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciridir. 

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran
  Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran

  Türkiye’nin inşaat devi Akfen İnşaat, İstanbul Levent ve Ankara İncek’ten sonra hayata geçirdiği üçüncü Loft markalı projesi olan Bulvar Loft’un lansmanında verdiği %32’lik kar garantisi üzerine son bir fırsat kampanyası başlatıyor.

 • Tapuya giderken gerekli evraklar
  Tapuya giderken gerekli evraklar

  Gayrımenkul alım satımları uzun zaman alabilen ve karmaşık işlemlerdir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yoğunluğu nedeniyle de eğer önceden bilgilenmez ve hazırlık yapmazsanız çok zaman kaybedebilirsiniz.

 • Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son
  Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son

  Kiracının, kirayı ödememesi halinde mülk sahiplerinin haklarını koruma altına alan yeni bir uygulama hayata geçti. Kiracıya kefil olan uygulama kapsamında, mülk sahiplerinin ödenmeyen kiraları karşılanarak, maddi zarara uğraması önlenecek. Öte yandan, ev sahibi ile kiracı arasında kalan emlakçıların mağduriyetine de son verilmiş olacak.

 • Evinizi kiralamadan önce yapmanız gerekenler
  Evinizi kiralamadan önce yapmanız gerekenler

  Evinizi kiraya vermeye karar verdiniz ve bunun için sadece ilan vermenizin yeterli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Konut ya da işyerinizi kiraya vermeden önce yapmanız gerekenleri sizin için derledik.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.