|   |   | 

Akasya Acıbadem, MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak

Saf GYO A.Ş.'nin İstanbul Anadolu yakasındaki projesi Akasya Acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi" dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak...

Akasya Acıbadem, MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak

Saf GYO A.Ş.'nin İstanbul Anadolu yakasındaki projesi Akasya Acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi", dünyanın en büyük uluslararası Gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak.

Merakla beklenen 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Akasya acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi"nde dünyanın ve Türkiye'nin lider markaları, restoranları, konser alanları, 15 adet sinema salonu (1 adet IMAX, 2 VIP olmak üzere), spor merkezi, çocuklar için eğlenirken öğrenme imkanı sunan "çocuklar ülkesi" kurarak dünyanın en büyük çocuk "eğitim ve eğlence" markası olmayı başarmış Kidzania da yer alacak.
İçerisinde yaklaşık 300 seçkin markanın yer alacağı kompleks, doğa ile iç içe yapısı ve sürdürebilirlik bilinci ile fark yaratacak. Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi ve Akasya Acıbadem Konut Projesi, enerji verimliliği atmosfer ve doğru kaynakların kullanımı, yerel sorunlara yaptığı çözümler, iç hava kalitesi ile sağlığa verdiği önem ve binanın çevreye olan uzun vadeli etkisini azaltma sistemleri sayesinde Türkiye'de bu kadar büyük bir proje ile BREEAM sertifikası almaya hak kazanan tek proje oldu.

Doğaya ayrılan yaklaşık 50 bin metrekarelik yeşil alanları ve 7 bin 500 metrekareye yerleşik gölleri ile doğayla barışık, nefesli yaşam kompleksi olan Akasya, İstanbul'un tam ortasında hem Anadolu yakasının hem de İstanbul'un en iddialı yaşam kompleksi olacak.
Sergiler, gösteriler ve farklı etkinliklerle ziyaretçilere alışverişin dışında nefesli ve keyifli çok özel bir yaşam alanı ve yeni deneyim fırsatları sunulması hedeflenen Akasya'nın 2014'te ziyaretçilerini ağırlamaya başlaması planlanıyor.
Akasya acıbadem, 13-15 Kasım tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde dünya perakende sektörünün önde gelen isimlerinin yer alacağı MAPIC fuarında da yabancı yatırımcılar ile buluşacak.

Saf GYO A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Akdilli Oral, Geçen yıl MAPIC'e katılıp, Akasya projemizi katılımcılara tanıtmıştık. Akasya yalnızca bir Konut projesi olmaktan çok öte, dünya Gayrimenkul sektörüne ilham verecek niteliklere sahip, aynı zamanda Türkiye'de sunulan modern yaşam imkanlarının simgelerinden biri. Türkiye'nin en güçlü gayrimenkul şirketlerinden biri olan SAF GYO A.Ş. mensubu olarak hem bilgi ve deneyimlerimizi uluslararası pazarda sergilemek, hem de Türkiye'deki kaçırılmayacak Yatırım imkanlarını tanıtmak hedefiyle bu yıl da yine MAPIC'teyiz? dedi.

GYO Haberleri

Akasya Acıbadem Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Sinpaş’ın Katar Çıkarması
  Sinpaş’ın Katar Çıkarması

  43 yıllık deneyimiyle sektörde pek çok ilke imza atan Sinpaş, 300’den fazla Türk firması ve Körfez Bölgesi’nden 3000’den fazla iş adamını bir araya getirecek olan Expo Turkey by Katar 2017’ye katılıyor.

 • Aydos Country’de yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma imkanı!
  Aydos Country’de yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma imkanı!

  Sinpaş GYO’nun, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen ve en çok kazandıran bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country’de evler Mayıs ayında teslim ediliyor. Siz de baharı; yalnızca yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olarak karşılayın, bir yıl boyunca bedavaya oturun.

 • Mortgage Piyasası 1 Milyon Kişiyi Ev Sahibi Yaptı!
  Mortgage Piyasası 1 Milyon Kişiyi Ev Sahibi Yaptı!

  Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, Türkiye’de kişi başı milli gelirin yükselmesiyle ve mortgage piyasasının devreye girmesiyle birlikte Türkiye’de konut alan kitlenin 1 milyonu aştığı söyledi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.