|   |   | 

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ne katılıyor.

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan fuarda, Hill Kartal projesinin tüm ayrıntıları yatırımcısıyla buluşuyor.  

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yoğun ilgiyle izlenen fuara çok sayıda emlak firması katılıyor. Yeni ve gelişmekte olan pazarlara açılmada büyük fırsat yaratan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ndeki yerini alıyor. Alıcı, satıcı ve yatırımcının bir araya geldiği fuarda Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, güncel projelerini yatırımcısıyla buluşturuyor. Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kısa bir süre önce satışa çıkardığımız Hill Kartal projesinin tüm ayrıntılarını yatırımcısıyla buluşturmak istiyoruz” dedi.

Hill Kartal’da 48 ay sıfır faiz kampanyası sürüyor

Nisan ayı boyunca vadeli ödeme seçeneğiyle ev almak isteyenlere dört yıl boyunca faiz ödemeden ev sahibi olabilme imkanı sunan Hill Kartal projesinde kampanya süreci tüm hızıyla sürüyor. Kampanyanın büyük ses getirdiğini belirten Hikmet Alma, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kampanyalarını sınır ötesine taşımak istediklerini bildirdi. Alma, Hill Kartal projesine yönelik kampanyalarını şöyle anlattı:

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

“Yüksek faiz ortamında konut almak isteyen ama bu talebini öteleyen alıcıları rahatlatmak için 48 ay sıfır faiz kampanyasını başlattık. Etkisini kısa sürede gösteren kampanyamız sadece 48 ay sıfır faizle de sınırlı değil. Müşteriye özel esnek ödeme planı da hazırladık. Nisan ayı içinde Hill Kartal’dan peşin ödeme yaparak konut alanlara liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uyguluyoruz. 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle konut almak isteyen herkese kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Lokasyon tercihinde önde

Fiyat avantajının yanı sıra lokasyonuyla da tercihte öne çıkan Hill Kartal, Kartal E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına da 12 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hill Kartal’da konut tipleri 77 metrekare ile 109 metrekare büyüklüğünde 2+1’lerden oluşuyor. Ancak isteğe göre konutlar 1+1 veya 4+1’e dönüştürülebiliyor. Birinci kattan itibaren konutların pencereleri adalar ve deniz manzarasına açılıyor. Fiyatlar 335 bin liradan başlıyor. Her daireye bir araçlık kapalı otopark alanı düşen projenin donatıları arasında teras havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve ara katlarda spor alanları bulunuyor. Açık alanlarda da her türlü aktiviteye uygun spor ve dinlenme alanları da yer alıyor.

Güncel Emlak Haberleri

Hill Kartal Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kınık’a İki Yeni Yatırım Müjdesi
  Kınık’a İki Yeni Yatırım Müjdesi

  İzmir Kınık’ta, Hazine’ye ait olan arazide plan değişikliğine gidildi, arazi ‘sağlık tesis alanı’ ve ‘kapalı spor tesis alanı’na dönüştürüldü. İlçeye, spor salonu ve 25 yataklı hastane yapılacak.

 • Düşen Kiralar Ofis Piyasasını Hareketlendirdi
  Düşen Kiralar Ofis Piyasasını Hareketlendirdi

  İstanbul’da ofis piyasası hareketlendi. Bunun nedeni yeni yabancı yatırımlar değil, fiyatlardaki düşüşü fırsat olarak değerlendiren şirketlerin pazarlık masasına oturması. İstanbul’un merkezi iş alanlarında boş ofislerin oranı %17’ye ulaşırken dip nokta için 12 aylık süreç olduğu vurgulanıyor.

 • Apartman Kapıcılarının Haftalık ve Yıllık İzinleri...
  Apartman Kapıcılarının Haftalık ve Yıllık İzinleri...

  Apartman kapıcılarının işe girişi, sağlık kontrolleri, yaşadığı konutun koşullarının uygunluğu vs. apartman yöneticisinin sorumluluğundadır. Aynı şekilde kapıcının haftalık ve yıllık izinlerinin düzenlenmesi de yöneticisinin yapması gereken bir iştir.

 • Gayrimenkul Sertifikasının detayları ve amacı açıklandı 
  Gayrimenkul Sertifikasının detayları ve amacı açıklandı 

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Gayrimenkul Sertifikasının detaylarını açıkladı. Turan, Gayrimenkul Sertifikasını "Her gelir grubundan vatandaşı bir gayrimenkul projesinden yatırım yapabilecek pozisyona getiren pay senedi" şeklinde açıkladı.

 • Melikgazi Belediyesinden Arsa Satışı
  Melikgazi Belediyesinden Arsa Satışı

  Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti belediye ait 59 mesken arsası, 19 işyeri arsası ve 8 bağ ve sayfiye arsasının ihale ile satılacağını söyledi.

 • Kırklareli’nde 557 Konut Satıldı
  Kırklareli’nde 557 Konut Satıldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Kırklareli’nde 2017 yılı Şubat ayında 557 konutun satıldığı belirlendi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.