|   |   | 

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ne katılıyor.

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan fuarda, Hill Kartal projesinin tüm ayrıntıları yatırımcısıyla buluşuyor.  

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yoğun ilgiyle izlenen fuara çok sayıda emlak firması katılıyor. Yeni ve gelişmekte olan pazarlara açılmada büyük fırsat yaratan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ndeki yerini alıyor. Alıcı, satıcı ve yatırımcının bir araya geldiği fuarda Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, güncel projelerini yatırımcısıyla buluşturuyor. Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kısa bir süre önce satışa çıkardığımız Hill Kartal projesinin tüm ayrıntılarını yatırımcısıyla buluşturmak istiyoruz” dedi.

Hill Kartal’da 48 ay sıfır faiz kampanyası sürüyor

Nisan ayı boyunca vadeli ödeme seçeneğiyle ev almak isteyenlere dört yıl boyunca faiz ödemeden ev sahibi olabilme imkanı sunan Hill Kartal projesinde kampanya süreci tüm hızıyla sürüyor. Kampanyanın büyük ses getirdiğini belirten Hikmet Alma, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kampanyalarını sınır ötesine taşımak istediklerini bildirdi. Alma, Hill Kartal projesine yönelik kampanyalarını şöyle anlattı:

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

“Yüksek faiz ortamında konut almak isteyen ama bu talebini öteleyen alıcıları rahatlatmak için 48 ay sıfır faiz kampanyasını başlattık. Etkisini kısa sürede gösteren kampanyamız sadece 48 ay sıfır faizle de sınırlı değil. Müşteriye özel esnek ödeme planı da hazırladık. Nisan ayı içinde Hill Kartal’dan peşin ödeme yaparak konut alanlara liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uyguluyoruz. 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle konut almak isteyen herkese kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Lokasyon tercihinde önde

Fiyat avantajının yanı sıra lokasyonuyla da tercihte öne çıkan Hill Kartal, Kartal E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına da 12 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hill Kartal’da konut tipleri 77 metrekare ile 109 metrekare büyüklüğünde 2+1’lerden oluşuyor. Ancak isteğe göre konutlar 1+1 veya 4+1’e dönüştürülebiliyor. Birinci kattan itibaren konutların pencereleri adalar ve deniz manzarasına açılıyor. Fiyatlar 335 bin liradan başlıyor. Her daireye bir araçlık kapalı otopark alanı düşen projenin donatıları arasında teras havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve ara katlarda spor alanları bulunuyor. Açık alanlarda da her türlü aktiviteye uygun spor ve dinlenme alanları da yer alıyor.

Güncel Emlak Haberleri

Hill Kartal Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Konut Dışı İnşaat Faaliyetleri Zayıflıyor
    Konut Dışı İnşaat Faaliyetleri Zayıflıyor

    Türkiye İMSAD tarafından her ay düzenli olarak yayınlanan Sektör Raporu’nun nisan ayı sonuçlarına göre, yapı ruhsatlarında gerileme yaşanan konut dışı faaliyetlerin zayıfladığına dikkat çekildi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.