|   |   | 

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ne katılıyor.

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan fuarda, Hill Kartal projesinin tüm ayrıntıları yatırımcısıyla buluşuyor.  

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yoğun ilgiyle izlenen fuara çok sayıda emlak firması katılıyor. Yeni ve gelişmekte olan pazarlara açılmada büyük fırsat yaratan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ndeki yerini alıyor. Alıcı, satıcı ve yatırımcının bir araya geldiği fuarda Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, güncel projelerini yatırımcısıyla buluşturuyor. Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kısa bir süre önce satışa çıkardığımız Hill Kartal projesinin tüm ayrıntılarını yatırımcısıyla buluşturmak istiyoruz” dedi.

Hill Kartal’da 48 ay sıfır faiz kampanyası sürüyor

Nisan ayı boyunca vadeli ödeme seçeneğiyle ev almak isteyenlere dört yıl boyunca faiz ödemeden ev sahibi olabilme imkanı sunan Hill Kartal projesinde kampanya süreci tüm hızıyla sürüyor. Kampanyanın büyük ses getirdiğini belirten Hikmet Alma, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kampanyalarını sınır ötesine taşımak istediklerini bildirdi. Alma, Hill Kartal projesine yönelik kampanyalarını şöyle anlattı:

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

“Yüksek faiz ortamında konut almak isteyen ama bu talebini öteleyen alıcıları rahatlatmak için 48 ay sıfır faiz kampanyasını başlattık. Etkisini kısa sürede gösteren kampanyamız sadece 48 ay sıfır faizle de sınırlı değil. Müşteriye özel esnek ödeme planı da hazırladık. Nisan ayı içinde Hill Kartal’dan peşin ödeme yaparak konut alanlara liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uyguluyoruz. 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle konut almak isteyen herkese kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Lokasyon tercihinde önde

Fiyat avantajının yanı sıra lokasyonuyla da tercihte öne çıkan Hill Kartal, Kartal E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına da 12 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hill Kartal’da konut tipleri 77 metrekare ile 109 metrekare büyüklüğünde 2+1’lerden oluşuyor. Ancak isteğe göre konutlar 1+1 veya 4+1’e dönüştürülebiliyor. Birinci kattan itibaren konutların pencereleri adalar ve deniz manzarasına açılıyor. Fiyatlar 335 bin liradan başlıyor. Her daireye bir araçlık kapalı otopark alanı düşen projenin donatıları arasında teras havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve ara katlarda spor alanları bulunuyor. Açık alanlarda da her türlü aktiviteye uygun spor ve dinlenme alanları da yer alıyor.

Emlak Haberleri

Hill Kartal Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Arkitera Genç Mimar Ödülü 2017
  Arkitera Genç Mimar Ödülü 2017

  Nitelikli ürünler veren genç mimarların tanınmasını sağlamak ve çalışmalarının değer bulması için düzenlenen Arkitera Genç Mimarlık ödülleri için son başvuru tarihi 15 Eylül olarak açıklandı.

 • Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran
  Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran

  Türkiye’nin inşaat devi Akfen İnşaat, İstanbul Levent ve Ankara İncek’ten sonra hayata geçirdiği üçüncü Loft markalı projesi olan Bulvar Loft’un lansmanında verdiği %32’lik kar garantisi üzerine son bir fırsat kampanyası başlatıyor.

 • Tapuya giderken gerekli evraklar
  Tapuya giderken gerekli evraklar

  Gayrımenkul alım satımları uzun zaman alabilen ve karmaşık işlemlerdir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yoğunluğu nedeniyle de eğer önceden bilgilenmez ve hazırlık yapmazsanız çok zaman kaybedebilirsiniz.

 • Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son
  Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son

  Kiracının, kirayı ödememesi halinde mülk sahiplerinin haklarını koruma altına alan yeni bir uygulama hayata geçti. Kiracıya kefil olan uygulama kapsamında, mülk sahiplerinin ödenmeyen kiraları karşılanarak, maddi zarara uğraması önlenecek. Öte yandan, ev sahibi ile kiracı arasında kalan emlakçıların mağduriyetine de son verilmiş olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.