|   |   | 

Amerika’da Konuşulan Türk Bu Projeyi Türkler İçin Yaptı

Türkiye’den 1967 yılında Amerika’ya işçi olarak gidip cebindeki 4 Dolar para ile hayata başlayan ve daha sonra dev şirketler kurup adından söz ettiren Türk İşadamı Yılmaz Yörük ve oğlu Aydın Yörük yeni projelerini hem para kazanıp hem de stresten uzak yaşamak isteyenler için yaptı.

Amerika’da Konuşulan Türk Bu Projeyi Türkler İçin Yaptı

 “Biz Türkler hayatın belli bölümününde para kazanmak için çalışıp sağlığımızı kaybederiz daha sonra da sağlığımızı kazanmak için kazandığımız parayı harcarız” diyen Aydın Yörük, Uzun Yaşam Merkezi Nazilli’de kurdukları yaşam merkezi ile özellikle işadamlarına stresten uzak bir yaşam sunmayı hedeflediklerini söyledi. İşadamından doktoruna, şirket yöneticisinden Ceo’ya kadar Nazilli İsabeyli Mahallesi’ndeki Sierra Vista Rezidans konutları stressiz bir yaşam yeri arayanların adresi oldu. 

Türkiye’de iş yaşamında en büyük sorunun stres olduğunu ve ağır iş yükü ve büyük sorumluluklar altında yaşayanların en çok ihtiyaç duydukları şeyin ferah yaşam alanları olduğunu belirten Nazilli İsabeyli’deki Sierra Vista Rezidans konutları Proje Pazarlama Sorumlusu Nevzat Kaya, İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Muğla ve Uşak illerinin yanı sıra İstanbul ve Ankara’daki işadamları için özel hazırlanan projenin Türkiye’deki ender projelerden olduğunu söyledi. Proje’nin Newyork Rochester’de yaşayan ve burada Türk’ün zekasını ispatlayan İşadamı Yılmaz Yörük ve Aydın Yörük tarafından hazırlandığını belirten Nevzat Kaya, “Globalleşen dünyada internet aracılığı ile uzaklık mefhumu yok olmaya başladı. Metropollerde yaşayan pek çok işadamı zamanının büyük bir bölümünü daha rahat ve huzur bulduğu mekanlarda geçirmeye başladı. İş hayatının ise en büyük sorunu stres oldu. Yaşanan bu sorunları çözmek amacıyla Uzun yaşam merkezi Nazilli İsabeyli Mahallesi’nde Sierra Vista Rezidans Konutları Projesini hayata geçirdik. Son teknoloji ile her türlü ayrıntının düşünülerek yapıldığı Sierra Vista Rezidans Konutları’nda oturanlara yılın 12 ayı tatil modunda bir yaşam kalitesi vaat ediyoruz. Her türlü konut seçeneğinin bulunduğu projemizde insanlarımız bir yandan havuza girip spor aktivitelerini yerine getirirken diğer yandan işlerini takip edebilecekler. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na bir saat çevre illere de 1-2 saat mesafedeki konutlarda iş hayatına yön veren insanlarımız ferah bir ortamda yaşlanmadan yaşabilecekler” dedi.

Projede uygulanan farklı mimari, üst düzey inşaat teknikleri ve kalitesi ile elit insanlara özel bir yaşam alanı oluşturduklarını belirten Duygu Sağlık ise Newyoork rochester’e olan sosyal ve kültürel katkılarından dolayı Rochester Belediyesince bir sokağa adı verilen Yılmaz Yörük tarafından hazırlanan bu projeyi Aydın Nazilli İsabeyli’de hayata geçirdiklerini belirterek “İnsanlarımızın ömrüne ömür katacak güzellikteki, uzun ve sağlıklı insanların yaşadığı Sierra Vista Rezidans Konutlarında gerek inşaat teknikleri gerekse ultra lüx İnşaat kalitesi ile Türk işadamlarımıza sağlıklı ve uzun bir yaşam alanı sunmayı amaçladık” dedi. Her aile yapısına uygun olarak inşa edilen 70 m2 1+1 , 120 m2 2+1 ve 186 m2 3+1 konutların, kapalı ve açık spor salonları, yarı olimpik yüzme havuzu, otopark, mescid ve sosyal alanlarıyla doğal ve modern yaşamı bir arada barındıran projenin kira getirisiyle de kendini 13 yılda amorti ederek Türkiye’de konut sektöründe eşine rastlanılmayan bir yatırım aracı oluşturduklarını belirtti.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat bitti
  Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat bitti

  Gayrimenkul sektörünün önemli aktörlerinden İnsay Yapı, Pendik’te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'in kaba inşaatını tamamlayarak, ince detay işleri için kolları sıvadı.

 • Yerinde Dönüşüm İlkadım'ın Kaderini Değiştirecek
  Yerinde Dönüşüm İlkadım'ın Kaderini Değiştirecek

  Hastane Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, yıllardır beklenen kentsel yenilenmenin ilk adımını attıklarını ifade ederek, "Hastane ve Kökçüoğlu’ndaki yerinde dönüşüm İlkadım’ın kaderini değiştirecektir" dedi.

 • Aydınlılar Konuta Yatırım Yapıyor
  Aydınlılar Konuta Yatırım Yapıyor

  Türkiye genelinde yılın ilk dört ayında 440 bin 226 konut satışı yapıldı. Aydın’da ise 11 bin 111 konut satılırken, 2016 yılının Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre satışların arttığı görüldü.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.