|   | 
Ane Yapı

Ane Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ane Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ane Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ane Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ane Yapı Hakkında

ANE Yapı Endüstri Ltd. Şti. firmasının inşaat sektörüne girişi, şirketin kurucusu İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Nuray Erdoğan tarafından 1973 yılında kurulan şahıs şirketi ile başlamaktadır. 1973 yılından itibaren dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine felsefe edinerek özel konut inşaatları yapmış, bununla birlikte devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre inşaat taahhüt işlerini kendine belirlemiş olduğu felsefesinden taviz vermeden yaparak teslim etmiştir.
 
1997 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine önem vererek hizmetlerine ANE İnşaat Ltd. Şti. ve daha sonra ANE Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. adındaki ikinci bir şirketi ile devam etmiştir. Bu kapsamda ANE Yapı Endüstri firması ile özel konut inşaatları yapımı ve devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre ait inşaat taahhüt işlerini, ANE İnşaat firması ile de birçok uluslararası kuruluşun dağıtıcı ve uygulamacı bayiliklerini alarak her türlü malzeme satışı ile uygulamalı mühendislik hizmetlerini yapmaktadır. Yapı Kimyasalları, Epoksi kaplama, Mantolama ve boya işleri sunmuş olduğu mühendislik hizmetlerinden en önemlileridir. 2012 yılında tüm faaliyetleri tek çatı altında toplayarak ANE Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. firması ile yoluna devam etme kararı almıştır.

Tel: 0312 466 2636
Fax:  0312 466 1915
Email: 
Adres: Aşağı Ayrancı mah. Güvenlik cad. 76/3 Ankara / Çankaya

Ane Yapı Projeler Haritası

Ane Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.