|   |   | 
 Çankaya ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Çankaya ilçesini favorilerinize ekleyin. Çankaya İlçesini Favorilerime Ekle

Çankaya Güncel Rezidans Projeleri

Çankaya Rezidans Projeleri Haritası

Çankaya Rezidans Projeleri

Ankara Çankaya Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Çankaya’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Çankaya genelinde 61 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Çankaya’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Çankaya rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Çankaya’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Çankaya’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Çankaya genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Çankaya’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Çankaya’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Çankaya Emlak Haberleri

Marina Ankara Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire Emlak
Marina Ankara Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire

Ankara’yı marina yaşamıyla tanıştıracak olan Marina Ankara projesinde başlayan Kazanç Festivali ile Sinpaş Yapı Ankaralılara hayal ettikleri eve sahip olmaları için kaçırılmayacak son fırsatı sunuyor.

Çankaya Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.