|   |   | 
 Ankara şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ankara şehrini favorilerinize ekleyin. Ankara Şehrini Favorilerime Ekle

Ankara Güncel Ofis Projeleri

Ankara Ofis Projeleri Haritası

Ankara Ofis Projeleri

Ankara yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ankara’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Ankara ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. Şehrin genelinde 56’ya yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Ankara’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ankara’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Ankara’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şehrin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ankara’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Ankara’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ankara ilçelerine göre Ofis projeleri

Ankara Emlak Haberleri

Park MOZAİK’te yaşam başladı! Güncel Emlak
Park MOZAİK’te yaşam başladı!

Ankara’nın TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’te yaşam başladı. Başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükselen Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı.

Ankara Yeni Konut Projeleri

Ankara Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.