|   |   | 

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Ankara Sinpaş GYO ile ilk kez yeşilin ve suyun bir arada olduğu benzersiz bir hayata kavuşuyor. Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alan Sinpaş İncek Life, Ankara’nın yeni yaşam trendi olacak.

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ve 40 yıla yaklaşan deneyimiyle Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atan Sinpaş GYO, Ankara’yı ve Ankara’nın gelişen semti İncek’i de modern yaşam anlayışı ve çok özel bir konsept projeyle tanıştırıyor.
Ankara’nın yükselen değeri İncek’te hayata geçecek İncek Life, yeşil ve suyla zenginleşen konseptiyle adeta bir vaha izlenimi veriyor. Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede, konutlar birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla yeşilin ve suyun muhteşem uyumuna hâkim olacak. Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor.

 Sinpaş İncek Life’a Ankaralılar’dan yoğun talep

Sinpaş İncek Life’ta park ve etrafında konumlanan konutların yanı başında ev sahiplerinin sosyalleşebilecekleri, keyifle vakit geçirebilecekleri ve açık hava spor aktivitelerine imkân veren yeşil alanlar bulunuyor. Satışa çıktığı mayıs ayından bu yana yüzde 50’si tamamen satılan İncek Life projesine, Ankaralıların yoğun ilgisi devam ediyor.  

 Sinpaş İncek Life projesinde; evinde vakit geçirmeyi sevenlere yönelik geniş yaşam alanları, üç cepheli daireler, Ankara’nın geleneksel mimarisinden esinlenilmiş yapılar ve geniş manzaralı balkonlar ile keyifli bir yaşamın kapıları aralanırken, kapalı otoparkları ve depo alanları ile kullanım kolaylığı sağlanıyor. 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle İncek Life zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği sunuluyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor. Fiyat aralıkları ise 266 bin TL ile 2 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

 Bahçeşehir Koleji İncek Life’ta

Sinpaş GYO Türkiye’nin güvenilir markalarıyla işbirliğini İncek Life’ta da sürdürüyor. Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Ankara İncek Life projesinin içinde yer alıyor.

 Biyolojik gölde yüzme keyfi

İncek Life projesinde yer alan biyolojik göl sayesinde, Ankara’da plajda güneşlenme ve yüzme keyfi de gerçeğe dönüşecek. Özel sistemiyle klorsuz olarak kendini temizleyen gölde, daha sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ailece yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı konseptiyle başkentin yeni gelişim yeri olan İncek’in de çehresini değiştiriyor.  

 Binlerce ağaç ve çiçek türü ile zengin peyzaj

İncek Life sakinlerine ve misafirlerine özel kulüp evi, sinema, cafe, çocuk evi, çok amaçlı atölyeler ve TV-playstation odası gibi fonksiyonları içinde barındıracak. Proje içerisinde tenis kortu, çok amaçlı spor alanları, özel tasarımlı koşu-bisiklet-yürüyüş parkurları, golf sahası, kültür-fizik alanları, yoga-pilates alanı, kaya tırmanış alanı ve yüzülebilir biyolojik göl bulunuyor.

 İncek Life projesinde yer alan ağaçlar ılgın, çınar, meşe, kestane, hatmi ve huş gibi Anadolu topraklarına özgü ağaçlardan seçildi. Bu ağaçlar, konutlar arasında yer alacak ve proje sakinlerine yürüyüş keyfini doyasıya yaşatacak.

GYO Haberleri

incek Life Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Mimari ve mühendislik alanında birçok projeyi hayata geçiren Kiler GYO, konut seferberliği için bizde varız dedi ve İstanbul’da bulunan 4 projesinde 240 aya kadar çeşitli fırsatlar sunuyor.

 • AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  Türkiye’de gayrimenkul sektöründe sıralamayı değiştiren dev birleşme Akiş ve SAF GYO arasında gerçekleşti. Akiş GYO A.Ş. Genel Müdürü Gökşin Durusoy, “Bu birleşme ile özkaynak büyüklüğü açısından özel sektör GYO’ları arasında 3. sıraya yükseldik. Yeni şirket temettü potansiyeli, rekabet avantajı ve projelerde hareket kabiliyeti sağlayacak” dedi.

 • Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen gayrimenkul yatırım ortaklıkları gayrimenkullere, gayrimenkule dayalı projelere ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak suretiyle faaliyet gösteren özel bir portföy yönetim şirketi tipidir.

 • GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  ‘Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu’ GYODER, sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla başlatılan ‘20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi’ ile orta gelirlinin konut edinmesine yönelik kampanyayı destekliyor. Bugün başlayan ve 31 Mart’a kadar sürecek ikinci kampanya ile GYODER üyelerinin markalı konutları, 240 ay vade, 0.75-0.85 arasında faizle satılıyor.

 • Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliğinde ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğinde 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Mistral GYO halka arzına 3 kat talep geldi.

 • Mistral GYO halka açılıyor

  Mistral GYO halka açılıyor

  İzmir’in önde gelen işadamlarının ortaklığıyla kurulan Mistral GYO, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliği ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğiyle, 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında halka açılıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.