|   |   | 

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Ankara Sinpaş GYO ile ilk kez yeşilin ve suyun bir arada olduğu benzersiz bir hayata kavuşuyor. Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alan Sinpaş İncek Life, Ankara’nın yeni yaşam trendi olacak.

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ve 40 yıla yaklaşan deneyimiyle Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atan Sinpaş GYO, Ankara’yı ve Ankara’nın gelişen semti İncek’i de modern yaşam anlayışı ve çok özel bir konsept projeyle tanıştırıyor.
Ankara’nın yükselen değeri İncek’te hayata geçecek İncek Life, yeşil ve suyla zenginleşen konseptiyle adeta bir vaha izlenimi veriyor. Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede, konutlar birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla yeşilin ve suyun muhteşem uyumuna hâkim olacak. Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor.

 Sinpaş İncek Life’a Ankaralılar’dan yoğun talep

Sinpaş İncek Life’ta park ve etrafında konumlanan konutların yanı başında ev sahiplerinin sosyalleşebilecekleri, keyifle vakit geçirebilecekleri ve açık hava spor aktivitelerine imkân veren yeşil alanlar bulunuyor. Satışa çıktığı mayıs ayından bu yana yüzde 50’si tamamen satılan İncek Life projesine, Ankaralıların yoğun ilgisi devam ediyor.  

 Sinpaş İncek Life projesinde; evinde vakit geçirmeyi sevenlere yönelik geniş yaşam alanları, üç cepheli daireler, Ankara’nın geleneksel mimarisinden esinlenilmiş yapılar ve geniş manzaralı balkonlar ile keyifli bir yaşamın kapıları aralanırken, kapalı otoparkları ve depo alanları ile kullanım kolaylığı sağlanıyor. 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle İncek Life zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği sunuluyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor. Fiyat aralıkları ise 266 bin TL ile 2 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

 Bahçeşehir Koleji İncek Life’ta

Sinpaş GYO Türkiye’nin güvenilir markalarıyla işbirliğini İncek Life’ta da sürdürüyor. Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Ankara İncek Life projesinin içinde yer alıyor.

 Biyolojik gölde yüzme keyfi

İncek Life projesinde yer alan biyolojik göl sayesinde, Ankara’da plajda güneşlenme ve yüzme keyfi de gerçeğe dönüşecek. Özel sistemiyle klorsuz olarak kendini temizleyen gölde, daha sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ailece yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı konseptiyle başkentin yeni gelişim yeri olan İncek’in de çehresini değiştiriyor.  

 Binlerce ağaç ve çiçek türü ile zengin peyzaj

İncek Life sakinlerine ve misafirlerine özel kulüp evi, sinema, cafe, çocuk evi, çok amaçlı atölyeler ve TV-playstation odası gibi fonksiyonları içinde barındıracak. Proje içerisinde tenis kortu, çok amaçlı spor alanları, özel tasarımlı koşu-bisiklet-yürüyüş parkurları, golf sahası, kültür-fizik alanları, yoga-pilates alanı, kaya tırmanış alanı ve yüzülebilir biyolojik göl bulunuyor.

 İncek Life projesinde yer alan ağaçlar ılgın, çınar, meşe, kestane, hatmi ve huş gibi Anadolu topraklarına özgü ağaçlardan seçildi. Bu ağaçlar, konutlar arasında yer alacak ve proje sakinlerine yürüyüş keyfini doyasıya yaşatacak.

GYO Haberleri

incek Life Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes; İnşaatta 2.0'a geçilmeli
  İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes; İnşaatta 2.0'a geçilmeli

  YEM işbirliğiyle düzenlenen “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar” paneline katılan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, büyümenin lokomotifi gayrimenkul sektörünün genel durumu ve geleceği hakkında önemli saptamalarda bulundu.

 • Mall of İstanbul'dan Gurur Veren Başarı
  Mall of İstanbul'dan Gurur Veren Başarı

  Mall of İstanbul, dünya çapında önemli bir başarıya imza attı. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından dünyanın en iyi AVM’leri arasında düzenlenen VIVA Best of the Best 2017 Awards’ta Mall of İstanbul “En İyilerin En İyisi” seçildi.

 • Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale
  Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale

  Yılın ilk çeyreğinde satış rekorları kırarak sektöre yön veren Emlak Konut GYO 5 dev proje için ihaleye çıkıyor. Haziran ve Temmuz aylarında ihalesi gerçekleştirilecek; İstanbul Riva, Zeytinburnu, Tuzla ve 2 Etap şeklinde ihale edilecek olan İzmir Alsancak’taki projeler toplamda 1 milyon 327 bin m2’lik araziyi kapsıyor.

 • Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak
  Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak

  Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, “Türkiye Geleceğini Yeniden Tasarlıyor” ana teması ile bu yıl 16. kez düzenlenen Forum İstanbul 2023 Konferansı’nda akıllı şehir uygulamaları hakkında bilgi verdi.

 • Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler
  Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler

  Kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve güven esaslarına bağlı kalarak, yaşadığı topluma ve dokunduğu her bireye fayda sağlamayı misyon edinen Nurol GYO, geliştirdiği insan odaklı yaklaşımlarını, “Nurol Çözümleri” (N Çözümleri) başlığı altında tanıttı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.