|   |   | 
 Antalya şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Antalya şehrini favorilerinize ekleyin. Antalya Şehrini Favorilerime Ekle

Antalya Güncel Rezidans Projeleri

Antalya Rezidans Projeleri Haritası

Antalya Rezidans Projeleri

Antalya Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. Antalya’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Antalya genelinde 47 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Antalya’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Antalya rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Antalya’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Antalya’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Antalya genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Antalya’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

Antalya’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Antalya ilçelerine göre Rezidans projeleri

Antalya Emlak Haberleri

Antalya Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.