|   | 

Antalya'da Alışveriş Merkezi Olan Projeler

Antalya'da Alışveriş Merkezi Olan Projeler

Antalya’da Alışveriş Merkezi Olan Konut Projeleri

Gün içerisinde ihtiyaçlarını karşılamak için zaman bulamayanların konut tercihlerinde alış veriş merkezi olan projeler oldukça ön plana çıkıyor.  Bunun yanı sıra “Alışveriş ruhun gıdasıdır” espirisi benim için söylenmiş diye düşünenler için hazırlanmış konut projelerini liste olarak bir araya getirdik.

Antalya’da Caratpark Villaları, Corner Residence projeleri ilk göze çarpanlar, alışveriş merkezi olan diğer konut projeleri ise:

- Antalya’da Alışveriş Merkezi olan konut projeleri “Antalya’da Alışveriş Merkezi Olan Konut Projeleri” sayfanın üst tarafında listelenmiştir.

- “Antalya’da Alışveriş Merkezi Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.


 

Antalya'da Alışveriş Merkezi Olan Projeler Haritası

 • Corner Residence
  Özpınarlar inşaat Grubu

  Corner Residence

  Antalya’nın Perge cad. devamı olan Termessos Bulvarında yer alan CORNER RESIDENCE , Antalya’nın seçkin inşaat kuruluşlarından ÖZPINARLAR INŞAAT GRUBU ...

 • Caratpark Villaları
  Hitit Holding

  Caratpark Villaları

  Yeri, konumu, lüksü ve çevresi ile A+ yaşam vadeden Caratpark; Antalya, Belek bölgesinde yepyeni bir yaşam biçimini belirlemektedir. Caratpark en ...

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.