|   |   | 

Antasya Residence 2015'in İkinci Yarısı Teslim

Ant Yapı'nın Ümraniye'de hayata geçirdiği Antasya Residence'ta satışın yüzde 50'si tamamlandı. Projenin 2015'in ikinci yarısında teslim edilmesi planlanıyor

Antasya Residence 2015'in İkinci Yarısı Teslim

Ant Yapı tarafından İstanbul'un gözde bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında inşaatı devam eden Antasya Residence'ta satışların yüzde 50'si tamamlandı. 2015'in ikinci yarısında tslimatların yapılacağı projeyle ilgili konuşan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Genel merkez olarak Ümraniye'yi seçmiş olmamız tesadüf değil. İstanbul'un sürekli gelişen inşaat alanları içinde en çok gelecek vaat eden bu semtin değerini çoktan saptamıştı. Asya yakasında, her iki köprüye açılan yolların kavuştuğu noktada, orman yeşilliği ve temiz havası içinde, Marmaray ve metro gibi ulaşım olanaklarının tam kalbindeki Ümraniye, tam da Ant Yapı'nın "yapılmazı yapmak" felsefesiyle uyum içinde bir bölge" diye konuştu. 

Antasya Residence projesinin bölgede Antrium Residence'tan sonra yapacakları ikinci proje olduğunu belirten Okay, "Antrium projesinin başarısının bu projede de gerçekleşeceğine inanıyoruz. Yüksek katlı bina konusunda tecrübeli kadro ve taşeronlarımızla projeye başladık. Konum olarak hem şehrin içinde hem dışında diyebileceğimiz yerde, iş merkezleri ve banka merkezlerinin yapılandığı bölge gelecek açısından da umut vaat ediyor" diye konuştu. İnşaatın iki yıl içerisinde bitirilmesinin planlandığını kaydeden ve Antasya inşaatının 30'uncu kat seviyesine geldiğini dile getiren Okay, "Her zaman olduğu gibi kaba inşaat olanca hızıyla ilerlerken ince imalat peşi sıra devam ediyor ve önümüzdeki haftalarda örnek daireler de hazır olacak. Teslimlerin ise 2015 yılı Ekim ayı sonunda yapılması planlanıyor" dedi. 

Projenin konut, AVM ve ofis bloklarını içeren bir kompleks içerisinde bulunmasının tüm taraflar açısından avantajlar sağladığını kaydeden Okay , "Satışlarda gözlemlenen hareket de bu yargıyı doğrulayan nitelikte. Bugüne kadar yüzde 50'yi aşan oranda bir satışımız mevcut. Son yıllarda yapılan projelerle Ümraniye gerçekten Anadolu yakasının parlayan yıldızı olarak görünüyor. Projenin yer aldığı Küçüksu Caddesi ise Ümraniye açısından ayrı bir vizyon taşıyor" diye konuştu. 

Anadolu Yakasının kalbi sayılabilecek, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan Antasya Residence, Carrefour Ümraniye önünde, nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktasında bulunuyor. Antasya Residence; Akasya Yapı'nın yaklaşık 50 dönüm arsası üzerinde geliştirdiği konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma projenin konut bloğu olarak ortaya çıkıyor. Bu karma yapı içerisinde 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut bloğunda, standart kat planlarındaki 1+1 (74 metrekare) ve 2+1 (110 metrekare) dairelerin yanı sıra birleştirme imkanı sunan modüler sistem sayesinde daha büyük konut alternatifleri elde etmek de mümkün.

 Üst kattaki daireler ise Avrupa Yakası silueti ve orman manzarasına hakim konumda. Antasya Residence'da bulunan avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ile üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesis ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Hemen yanı başında yer alacak büyük alışveriş merkezi ise sakinlerinin ihtiyaçların zaman kaybetmeden ve kolayca karşılayabilmeleri için tasarlanmış. Ekim 2015 sonunda teslimatı yapılması planlanan projede fiyatlar birimlerin kat yükseklikleri, manzara hakimiyetleri ve şerefiyelerine göre değişiyor. Ayrıca Antasya Residence projesi yüzde 1 KDV avantajına da sahip. Banka kredisi kullanmadan doğrudan Ant Yapı'ya borçlanmak isteyenler, yüzde 25'i peşin ödedikten sonra kalanı 2016 sonuna kadar vadelendirilebiliyor. Daha uzun vade seçenekleri için anlaşmalı bankalardan Ant Yapı garantörlüğü ile 120 aya kadar taksit seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Proje ve özel ödeme koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 630 68 68 numaralı telefondan randevu alarak satış ofisi ziyaret edilebiliyor. 

Güncel Emlak Haberleri

Antasya Residence Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Park Adana AVM Törenle Açıldı!
    Park Adana AVM Törenle Açıldı!

    Merkez Seyhan İlçesi, D-400 Karayolu üzerinde trafik kavşağında bulunan Park Adana AVM hizmete açıldı. Proje 130 milyon Euro yatırım bedeline sahip...

  • Taşınmadan Bir Ay Önce Yapmanız Gerekenler
    Taşınmadan Bir Ay Önce Yapmanız Gerekenler

    Evinizi taşımak, hayatınızda yeni bir sayfa açmak anlamına geliyor. Ama hayatınızda büyük bir değişim anlamına gelen bu iş aynı zamanda stresli ve yorucu bir süreçtir ve bazı ön hazırlıklar gerektirir. Taşınmadan bir ay önce yapmanız gerekenlerin ne olduğunu biliyor musunuz?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.