|   | 
Arena Grup

Arena Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Arena Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Arena Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arena Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arena Grup Hakkında

2005 yılında Ankarada kurulan ARENA MİMARLIK, estetik ve işlevsellik ilkelerini göz önünde bulundurarak, farklı tasarımlar ve yaşanılabilir mekanlar yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedefine doğru profesyonel, yaratıcı, dinamik ve teknik bir ekiple hızla ilerlemektedir.

ARENA MİMARLIK; her ölçekteki mimari projelerin tasarım ve sunumundan başlayan, mevcut bina ve mağazaların cephelerinin mimari tasarımına kadar varan, mimari tasarım ve proje uygulama hizmetlerini, gelişmiş tasarım teknikleri
ve teknolojileri kullanarak uygulayan, teknik kontrollük, müşavirlik, kurumlara ihale dosyası (teknik şartname, yaklaşık maliyet,pursantaj, aşırı düşük sorgulama dosyaları ) hazırlama ve harita alanlarında da hizmet sunan bir firmadır.

ARENA MİMARLIK 2005 yılından buyana konut, villa, avm, iş merkezi, residence, toplu konut, alanlarında toplamda 950.000,00 m2 inşaat alanına sahip projelere imza atmıştır.

ARENA MİMARLIK bir çok kamu kuruluşuna projeler tasarlamış, aynı mimari projelerin uygulama çizimleri, teknik şartnameleri, pursantajları, yaklaşık maliyet dosyaları hazırlamış ve teslim etmiştir.

Kadromuz;

ARENA MİMARLIK ; genç, dinamik, ufku geniş, tasarımda sınır tanımayan, bilgisini tecrübesini uygulamaya dökebilen, mükemmeli uygulanabilir seviyeye çıkartabilen, akılcı çözümler sunabilen mesleğinin ince ayrıntılarını çok iyi bilen bir kadroya sahiptir. Bu da sektördeki en büyük avantajıdır.

Politikamız;

ARENA MİMARLIK politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde değerlendirerek optimum çözümü bulup mükemmeliyetçi ve ekonomik bakış açısı ile değerlendirmeyi ve uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

Tasarım ve Uygulamada;

Tasarımın ölçeği ne olursa olsun, bütün tasarımlar bizim için aynı önemi taşımaktadır. Her bir tasarımın, istenen fonksiyonu yerine getirmesi, aynı zamanda kullanıcıyı cezbedecek estetiğe sahip olması gerekmektedir.
Ortaya çıkan tasarım uygulamada, uygun maliyetli değilse, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu fonksiyonu yerine getiremiyorsa, bu tasarım bizim için başarısızdır. ARENA MİMARLIK olarak müşterilerimizin taleplerini kendi
bilgi ve tecrübelerimizle sentezleyip başarılı bir tasarım meydana getirmek temel amaçlarımız arasında yer almaktadır

Tel: 0312 353 5418
Fax: 0312 353 5420
Email: info@arenagrup.com
Adres: Altınevler Mah. Turgut Özal Bulvarı No:172 Ankara / Mamak

Arena Grup Projeler Haritası

Arena Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.