|   | 
Aydoğan Selimoğlu

Aydoğan Selimoğlu

  • Adı : Aydoğan

  • Soyadı : Selimoğlu

  • Şirket : Selimoğlu Group

  • Kategori : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Doğum Tarihi :

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Aydoğan Selimoğlu Biyografisi

Selimoğlu Group, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1961 yılında başlamıştır. Nazım Selimoğlu tarafından kurulan ilk şirketten bugüne, inşaat sektöründe başarı ile hizmet vermektedir. Selimoğlu Group’un ikinci kuşak döneminde iş hacmi önemli ölçüde büyütülmüştür. Bugün Selimoğlu Group, üçüncü kuşak tarafından yönetilmektedir ve şirketlerin grup boyutuna geçmesi bu dönemde olmuştur.

Selimoğlu Group’ta üçüncü kuşağı temsil eden Aydoğan Selimoğlu, bugün Selimoğlu Group’un, Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 50 yıldır inşaat sektörünün içinde bulunan grup, 2005 yılında Yapa Plastik Ltd. Şirketi ile güçlerini birleştirmiş ve başta inşaat sektörü olmak üzere, gıda, petrokimya ve pazarlama alanlarında da yatırımlar yapmaya başlamıştır.

Aydoğan Selimoğlu, gerçekleştirilen projeler ile inşaat sektöründe ciddi bir yer edinen Selimoğlu Group’da teknolojik gelişmelere de uyum sağlayarak Ar-Ge servisini kurmuş ve dünya genelinde ekonomik alanda hem grubu hem de ülke ekonomimizi daha yukarılara çıkaracak projelere girmeye başlamıştır.

Aydoğan Selimoğlu, Selimoğlu Group’un misyonunu şekilde belirlemiştir: zamanın gerektirdiği değişikliklere uyum sağlayan, nitelikli ve deneyimli iş gücü kullanarak hayatı kolaylaştıran ve doğayı koruyan, konforun bir yaşam şekli gerçeği olduğunu benimseyen, insan gereksinimlerini yüksek teknoloji ile buluşturan, her zaman detaycı ve kusursuz olmaya çalışan bir dinamikle hareket etmek.

Aydoğan Selimoğlu, grubun vizyonunu da şu şekilde açıklamıştır: teknolojik gelişmeleri değişim olarak kabul etmek, estetiği, modernizasyonu ve fonksiyonel bütünlüğü koruyarak insanların günlük değil, bir yaşam boyu ihtiyaçlarını planlamak, her projede müşteri beklentilerine hitap eden ve uyum sağlayan yeni bir yaşam tarzı sunmak.

Selimoğlu Group, Aydoğan Selimoğlu’nun yönetiminde, inşaat sektöründeki başarı seviyesini hep bir yukarıya taşımaya ve sektördeki gücünü teknoloji ve kalite ile birleştirerek konut piyasasında marka olmaya çalışmaktadır.

Bugün Selimoğlu Group çatısı altında yedi şirket faaliyet göstermektedir. Çalışan sayısı 400’ü geçmiştir. Bugüne kadar inşa ettiği konut sayısı ise 10 binin üzerindedir.

İş anlamında İstanbul’un Avrupa yakasında daha fazla faaliyet gösteren Aydoğan Selimoğlu, Anadolu yakasında yaşamayı sevdiğini söylemektedir.

Selimoğlu Yapı İnşaat, Selimoğlu İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri, Yapa Plastik, Enes Kimya Plastik Sanayi, Selimoğlu Gıda İthalat ve İhracat gibi şirketlerle Selimoğlu Group, geçmişten bugüne ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunmaktadır.

Aydoğan Selimoğlu, inşaat projelerinde, konutların sadece barınma amaçlı değil, barınacak bir mekanın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, insan merkezli ve en rahat, en modern ve en estetik konutlar olmasına önem vermektedir.

Selimoğlu Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.