|   |   | 

Babalar Gününe Özel Konut Kampanyaları

Konut yatırımcıları bu yılda babaları unutmadı. Firmalar 15 Haziran Babalar Günü’ne özel kimi KDV’yi kaldırıyor, kimi fiyatları indiriyor kimi ise İstanbul’a havadan baktırıyor.Detaylar haberimizde yer alıyor...

Babalar Gününe Özel Konut Kampanyaları

Resim İstanbul
Ortadoğu Grup

Sancaktepe’de inşaatı devam eden Resim İstanbul projesinde “Bu kadarını ancak babanız yapar” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Türkiye’de belki de ilk defa firma sahipleri müşterilerle birebir ilgilenecek. Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Haziran Pazar günü Resim İstanbul’un Babalar Günü için hazırladığı özel kampanyayı bizzat müşterilere aktaracak. 28 blokta 1310 daireden oluşan Resim İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut.

Cornerlife Güneşli

Gül İnşaat – Keleş İnşaat

Gül İnşaat ve Keleş İnşaat ortaklığıyla Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Cornerlife Güneşli projesinde Babalar Günü’ne özel hazırlanan kampanyada 14 - 15 Haziran tarihleri arasında Cornerlife Güneşli’den konut alacaklar KDV’den muaf tutuluyor. Cornerlife Güneşli ’de stüdyo daireden 3+1 daireye kadar değişen ev tipleri, 44 metrekare ile 167 metrekare arasında daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 209 bin 900 TL’den başladığı projede ayrıca 0,45’ten başlayan faiz oranları, peşin alımlara yüzde 12 indirimin yanı sıra 0,85’lik faiz oranı ile 120 aya kadar uzanan vade seçenekleri de mevcut.

Metropol İstanbul

Varyap-GAP İnşaat

Varyap ve GAP İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Ataşehir’de hayata geçirdiği Metropol İstanbul projesinde Babalar Günü kapsamında düzenlenen kampanyada 14-15 Haziran tarihlerinde Metropol İstanbul’dan konut alanlar; arzu ettikleri bir tarihte aileleriyle birlikte gerçekleştirecekleri bir helikopter turunun ardından Çırağan Sarayı’nda çok özel bir akşam yemeği yiyecekler. Yaklaşık 800 bin metrekare arazi üzerinde 3 kulede bin 381 konut ve 470 ticari üniteden oluşan Metropol İstanbul projesi, 2 milyon 500 bin metrekare inşaat alanına sahip. Stüdyodan 3+1’e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu Metropol İstanbul projesinde daire büyüklükleri ise 44 ilâ 285 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Yapı

Türkiye’nin en büyük konut üreticilerinden Sinpaş Yapı, Babalar Günü’nde üç ayrı projesinde 10 bin TL indirim yapıyor. Sinpaş Yapı, Sancaktepe’deki Sinpaş Liva Turkuaz ve yeni inşa edilen Sinpaş Liva Köyceğiz projeleri ile Ankara Oran’da Ağustos’ta teslim edilecek olan Sinpaş Altınoran projelerinden 14-15 Haziran tarihlerinde 1+1’den 4+1’e kadar ev alanlara 10 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

Gül Park Yaşam

Gül Yapı

Gül Yapı’nın Esenyurt Güzelyurt Mahallesi’nde inşa ettiği yeni projesi Gül Park Yaşam’da Babalar Günü’ne özel düzenlenen kampanyası ise şöyle: Gül Yapı’nın Facebook sayfasında düzenlenen yarışma kapsamında, babasıyla birlikte en yaratıcı fotoğrafı ve Babalar Günü mesajını #gülparkyaşam hashtag’ini birlikte kullanarak Gül Yapı’nın Facebook sayfasında paylaşan ve en çok beğeniyi alan 1 takipçi, Beylikdüzü Köşebaşı Restaurant’ta babasıyla akşam yemeği kazanma fırsatı yakalayacak. Kampanyanın son tarihi ise 14 Haziran 2014 saat 23.59 olarak belirlendi. Güzelyurt Mediamarkt teknoloji marketinin arkasında konumlanan Gül Park Yaşam Esenyurt’ta 35 bin metrekarelik bir alan üzerinde 6 blokta 564’ü konut ve 64’ü mağaza olmak üzere 628 bağımsız bölümden oluşuyor. Projenin 3 bloktan oluşan 1. Etabı gençlere ve yatırımcılara yönelik 1+0, 1+1 ve 2+1, ailelere özel 2. Etabında ise 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Nuvo Dragos

Özderici GYO

Özderici GYO tarafından Maltepe Dragos’ta, eski Singer fabrikası arazisinde hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyasına start verildi. Buna göre kampanya dönemi boyunca yüzde 10 iskontunun üzerine kalan tutardan ayrıca yapılan yüzde 2 iskonto, Babalar Günü’ne özel olarak 1 puan daha eklenerek yüzde 3’e çıkarıldı. Büyüklüğü 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Nuvo Dragos projesinde fiyatlar ise 282 bin TL’den başlıyor.

Rings İstanbul

Selin Yapı

Selçuklu Holding iştiraki Selin Yapı’nın İstanbul’un hızla değişen bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçirdiği Rings İstanbul projesinde, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası başlatıldı. Buna göre 13-15 Haziran tarihleri arasında projenin Rings AVM etabının üzerinde bulunan dairelerden birini satın alanlar, 30 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler. Sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Ayrıca banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksiniz şirket bünyesinde sunulan 36 ay vade imkânından da yararlanabiliyor.

Güncel Emlak Haberleri

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Üsküdar Meydan Projesi için ÇED süreci başladı

  Üsküdar Meydan Projesi için ÇED süreci başladı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) tarafından Üsküdar sahiline yapılacak dolgu alanı ve meydan düzenlemesine ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) sürecini başlattı.

 • Vatandaşa Müjde! Yüzde 9 Düştü

  Vatandaşa Müjde! Yüzde 9 Düştü

  Konut kredisi faiz oranındaki düşüş, tüketicinin ev alırken kullandığı ortalama 100 bin liralık kredinin toplam maliyetini yüzde 9 azalttı.

 • Konutta Vade 20 Yıla Çıkıyor

  Konutta Vade 20 Yıla Çıkıyor

  Gayrimenkul sektörü yeni bir seferberlik için harekete geçti. Başarısız darbe girişiminden sonra faizi 0.70’e indiren sektör şimdi de vadeyi 20 yıla çıkarıyor.

 • Deniz İstanbul’a Minimal Dokunuş

  Deniz İstanbul’a Minimal Dokunuş

  İç mekan tasarımı Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal liderliğindeki Gönye Proje Tasarım tarafından yapılan, Deniz İstanbul projesi kapsamındaki Mercan Konakları örnek dairesi, eşsiz deniz manzarasını iç mekandaki sade dokunuşların yarattığı minimal tavırla kucaklıyor.

 • Yüksekova’da Emlak Danışmanlığı Kursu

  Yüksekova’da Emlak Danışmanlığı Kursu

  Hakkari’nin Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, halkın güvenliği ve huzuru için bazı tedbirleri almak durumunda olduklarını ve bunu almaya da devam edeceklerini söyledi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.