|   |   | 

Beytepe, Başkent’te Konforlu Yaşamın Yeni Adresi

Ankara’da birbiri ardına modern yapıların yükseldiği Beytepe’nin; gerek proje konutları, gerekse yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezleri ile birkaç yıl içinde en gözde yaşam merkezi olması planlanıyor.

Beytepe, Başkent’te Konforlu Yaşamın Yeni Adresi

Beytepe’nin Ankara’nın en popüler semti Çayyolu ile birleştiği noktada inşa edilen Allora Beytepe Konutları’nı inşa eden MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm: “Yerleşim anlamında Ankara’da yeni altın üçgeninin tam ortasındayız” 

Ankara’da birbiri ardına modern yapıların yükseldiği Beytepe’nin; gerek proje konutları, gerekse yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezleri ile birkaç yıl içinde en gözde yaşam merkezi olması planlanıyor.

Son 10-15 yıldan beri rotalarını Eskişehir yoluna çeviren Ankaralılar, Çayyolu, Ümitköy’den Yaşamkent’e kadar uzanan lokasyonda üst düzey semtler oluşturdular. Hızla değer kazanan bu bölgenin eski kent merkezi ile arasında bulunan Beytepe’den İncek’e uzanan çok uzun caddenin üzerinde şu ana kadar 39 adet proje konut planlandı.

Oldukça değerli bu bölgenin Çayyolu ile kesiştiği bu lokasyonun kesişim noktasında Ankaralılar’ın tüm istekleri değerlendirilerek yükselen Allora Beytepe Konutlarını inşa eden MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm, Çayyolu, Beytepe ve Eskişehir yolu üçgeninin yerleşim anlamında Ankara’nın yeni altın üçgeni olduğunu kaydetti.

Gözüm, Allora Beytepe’yi bu altın üçgenin tam ortasında inşa ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Ankara’nın en yeni, en kapsamlı, alt yapısı, modern konut projeleri ve kent merkezine en yakın bakir alanı Allora Beytepe ile başlıyor. Biz bu çok değerli lokasyonda en konforlu konut projesini Başkent’e kazandırmak için kolları sıvadık. Yüksek kalite anlayışıyla inşa edilen Allora Beytepe ile aynı zamanda bölgede çıtayı yükseltiyoruz. Modern mimarisi ile konfora ‘aşama atlatacağımız’ projede yer verdiğimiz 13 ticari alan da bölgenin canlılığını arttıracak. Bu durum Beytepe’yi yatırımcı için de cazip kılıyor. Ankara’nın en köklü inşaatçıları olarak önümüzdeki dönemde de Beytepe’deki gelişimin yataylama sürmesini, bölgenin Ankara’nın modern şehirleşme yolundaki katkısını arttıracağını bekliyoruz.”

Allora Beytepe

Modern mimarisi ve çevre düzenlemesi ile Çayyolu’nun Beytepe ile birleştiği yerde, şehrin merkezine çok farklı bir konfor anlayışı getiren Allora Beytepe, 28 ve 35 katlı iki kule ve konut bloklarından bağımsız her biri 3’er katlı 13 dükkandan oluşuyor.

Farklı tiplerde toplam 114 daireden oluşan Allora Beytepe’nin en fazla öne çıkan özelliklerinden biri; geniş, ferah ve 3 cepheden ışık alan daireleri… Projede en küçük daire 150 metrekareden başlarken, standart ve dubleks daire tipleri ile konut almak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Site girişinden itibaren tüm güzelliğiyle sizi karşılayan 7 bin 867 metrekarelik yeşil alana sahip Allora Beytepe’nin önümüzdeki yıl konut sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Emlak Haberleri

Allora Beytepe Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • The Mandarins Acıbadem’de fiyatın yarısı teslimden sonra
    The Mandarins Acıbadem’de fiyatın yarısı teslimden sonra

    Kadıköy’ün gözde rezidans projesi The Mandarins Acıbadem’i hayata geçiren Mandarins Gayrimenkul, %50’den fazlası teslimattan sonra olmak üzere 60 aya kadar şirket içi vadelendirme sistemi ve kişiye özel ödeme planı ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.