| 
 • Çamaşır Odasını Verimli Kullanın
  Blog

  Çamaşır Odasını Verimli Kullanın

  Yeni nesil evlerin bir çoğunda yer alan çamaşır odaları, çamaşır ve kurutma makinelerinin yerleştirilmesi için tasarlanıyor. Ancak bu alanı verimli kullanarak başka pek çok işlev kazandırabilir ve evinizde kendinize daha fazla alan açabilirsiniz.

 • Anneleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri
  Blog

  Anneleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri

  14 Mayıs Anneler Günü yaklaşırken, hayatımızdaki en önemli insanlardan olan annelerimiz için nasıl bir sürpriz hazırlayacağımızı düşünüyoruz. Anneleri mutlu edecek bazı fikirleri sizin için biraraya getirdik.

 • Alerjisiz Yaşam Alanları Yaratın
  Blog

  Alerjisiz Yaşam Alanları Yaratın

  Bahar mevsimi, alerji şikayetlerinin arttığı bir mevsim. Ancak evinizdeki pek çok toz ve kir kaynağı da sizin için alerjik olabilir. Yaşam alanınızı, özellikle de en fazla zaman geçirdiğiniz yatak odanızı alerjisiz alana dönüştürebilirsiniz.

 • Temizlikte Tasarruf Ederek Para Biriktirebilirsiniz
  Blog

  Temizlikte Tasarruf Ederek Para Biriktirebilirsiniz

  Sadece temizlik malzemeleri ya da temizlik için kullanılan diğer harcamalardan kısarak tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz? Para biriktirmek için mutlaka büyük fedakarlıklar yapmanız gerekmiyor. Temizlik giderlerini azaltmanın yollarını öğrenmek ister misiniz?

 • Bahçenizi Bahara Hazırlayın
  Blog

  Bahçenizi Bahara Hazırlayın

  Evinizin bahçesini ya da yaşadığınız yerde ortak kullanım alanı olarak bulunan bahçeyi bahara hazırlamanın zamanı geldi, hatta geçiyor. Bu dönemde toprağınızın verimini artırmak ve bitkilerinizin daha sağlıklı olmasını sağlamak için yapmanız gerekenleri biliyor musunuz?

 • Dekorasyonda Bu Hataları Yapmayın
  Blog

  Dekorasyonda Bu Hataları Yapmayın

  Evinizin daha konforlu ve aynı zamanda estetik görünmesini istiyorsanız, dekorasyon yaparken, zevkinize ve bütçenize uygun parçaları biraraya getirmelisiniz. İster yeni bir düzenlemeye geçmek için, isterseniz de mevcut dekorasyonunuzu iyileştirmek için bu hataları yapmamalısınız.

 • Çamaşır Makinesinde Yemek Pişirmek İster misiniz?
  Blog

  Çamaşır Makinesinde Yemek Pişirmek İster misiniz?

  Sanat ve Tasarım Okulunda eğitim alan bir öğrencinin tasarladığı yiyecek paketleri ile çamaşır yıkarken yemeğinizi pişirmek artık mümkün olacak. Fikir çok iştah açıcı olmasa da, bu buluş özellikle enerji tasarrufu ve pratik yemek hazırlamak isteyenlere cazip görüneceğe benziyor.

 • Banyonuzu Temiz ve Bakımlı Tutmanın Yolları
  Blog

  Banyonuzu Temiz ve Bakımlı Tutmanın Yolları

  Banyonuz evinizin belki de en hızlı kirlenen bölümü... Siz sürekli ışıl ışıl görünmesini isterken, bir gecede kirlenen banyonuzu temizlemekten yoruluyor musunuz? Sık kullanıldığı için sürekli temizlik isteyen banyonuzu, temiz ve bakımlı tutmanın pratik yolları var.

 • Bahar Temizliğinde Zor Görev: Anı Eşyalarını Azaltmak
  Blog

  Bahar Temizliğinde Zor Görev: Anı Eşyalarını Azaltmak

  Yaşadığınız mekanda kapsamlı bir bahar temizliği yapmak için elverişli günler geliyor. Havanın ısındığı, enerjimizin arttığı ve kışın tüm ağırlığının iç mekanlardan da uzaklaştırılma zamanının geldiği bu mevsimde, evde bahar temizliği yapanların karşılaştığı en zor görevlerden birisi anısı ya da duygusal yükü olan eşyaları azaltmak.

 • Harika Bir Yatak Odasına Sahip Olmanın Sırları
  Blog

  Harika Bir Yatak Odasına Sahip Olmanın Sırları

  Yatak odanızın, konforlu, şık ve aynı zamanda rahatlatıcı bir dekorasyonu olmasını istiyorsunuz. Bunun için bütün eşyalarınızı değiştirmeniz ya da odanızı baştan yaratmanız gerekmiyor. Odanın ayrıntılarına yapacağınız müdahaleler ile harika görünen bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

 • Dolaplarınızı İşlevsel Kullanmanın Yolları
  Blog

  Dolaplarınızı İşlevsel Kullanmanın Yolları

  Evlerin en büyük ihtiyaçlarından birisi küçük parça eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi sakladığınız, mutfakta, banyoda ve odalarda kullandığınız dolaplardır. Dolaplarınızın işlevlerini ve kullanım şekillerini öğrenmek ister misiniz?

 • Mutfak Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Blog

  Mutfak Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Mutfak tadilatı yaparken sonradan pişman olacağınız tercihler yapmayın. Evinizin en önemli bölümlerinden birisi olan mutfağınızı yenilemek, hem zorlu hem de masraflı bir iştir. Bu projeyi hayata geçirirken sonradan pişman olmamak için bu uyarıları dikkate almanızı öneririz.

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.