| 
 • Bahar Temizliğinde Zor Görev: Anı Eşyalarını Azaltmak
  Blog

  Bahar Temizliğinde Zor Görev: Anı Eşyalarını Azaltmak

  Yaşadığınız mekanda kapsamlı bir bahar temizliği yapmak için elverişli günler geliyor. Havanın ısındığı, enerjimizin arttığı ve kışın tüm ağırlığının iç mekanlardan da uzaklaştırılma zamanının geldiği bu mevsimde, evde bahar temizliği yapanların karşılaştığı en zor görevlerden birisi anısı ya da duygusal yükü olan eşyaları azaltmak.

 • Harika Bir Yatak Odasına Sahip Olmanın Sırları
  Blog

  Harika Bir Yatak Odasına Sahip Olmanın Sırları

  Yatak odanızın, konforlu, şık ve aynı zamanda rahatlatıcı bir dekorasyonu olmasını istiyorsunuz. Bunun için bütün eşyalarınızı değiştirmeniz ya da odanızı baştan yaratmanız gerekmiyor. Odanın ayrıntılarına yapacağınız müdahaleler ile harika görünen bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

 • Dolaplarınızı İşlevsel Kullanmanın Yolları
  Blog

  Dolaplarınızı İşlevsel Kullanmanın Yolları

  Evlerin en büyük ihtiyaçlarından birisi küçük parça eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi sakladığınız, mutfakta, banyoda ve odalarda kullandığınız dolaplardır. Dolaplarınızın işlevlerini ve kullanım şekillerini öğrenmek ister misiniz?

 • Mutfak Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Blog

  Mutfak Tadilatı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Mutfak tadilatı yaparken sonradan pişman olacağınız tercihler yapmayın. Evinizin en önemli bölümlerinden birisi olan mutfağınızı yenilemek, hem zorlu hem de masraflı bir iştir. Bu projeyi hayata geçirirken sonradan pişman olmamak için bu uyarıları dikkate almanızı öneririz.

 • Evinizde Mis Gibi Bahar Kokuları İçin...
  Blog

  Evinizde Mis Gibi Bahar Kokuları İçin...

  Evinizdeki kokuları evinizin içindeyken fark etmeniz neredeyse imkansızdır. Evin havasız olduğunu ya da kötü koktuğunu ancak eve açık havadan ilk girdiğimiz anda ayırt edebiliriz. Hiç farkına varmasanız da evdeki bazı gizli koku kaynakları havanızı kirletiyor olabilir. Evinizde mis gibi bahar kokuları ve ferahlığı için neler yapmalısınız?

 • Bahçe Mobilyalarınız Bahara Hazır mı?
  Blog

  Bahçe Mobilyalarınız Bahara Hazır mı?

  Yaz aylarının habercisi güneşli havalar etkili olmaya başlayınca, her gün açık havada daha çok zaman geçiriyoruz. Bahçeli evlerin ya da keyifli balkonların vazgeçilmezi bahçe mobilyalarınız da sizin gibi bahara hazır mı? Yeni bahçe mobilyaları alırken dikkat etmeniz gerekenleri biliyor musunuz?

 • Mutfak Dolaplarını Kolayca Değiştirin
  Blog

  Mutfak Dolaplarını Kolayca Değiştirin

  Mutfakta yeni bir görünüm ve dekorasyon istiyorsanız bunun en pratik yollarından birisi dolapları değiştirmek. Mutfak yenilemesinde en fazla maliyet getiren kalemler arasında yer alan dolaplara hem ucuz hem de pratik bir şekilde yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Nasıl mı?

 • Eşyalarınızı Kabin Bagajına Sığdırmanın Sırları
  Blog

  Eşyalarınızı Kabin Bagajına Sığdırmanın Sırları

  Günümüzde artık iş ya da tatil için sıklıkla uçak seyahatini tercih ediyoruz. Bu yolculuğun en zahmetli yanlarından birisi, kısacık bir uçuştan sonra bile valizleri beklemek zorunda kalmak. Nereye giderseniz gidin, pratik ve küçük bir kabin bagajı ile seyahat etmenin sırlarını öğrenmek ister misiniz?

 • İlkbaharda Bahçe Bakımı
  Blog

  İlkbaharda Bahçe Bakımı

  Evleri güzelleştiren bahçelerin bakımı için ilkbahar ayları ihmal edilmemesi gereken dönemlerdir. Peki, mart, nisan, mayıs aylarında bahçe bakımı nasıl yapılır?

 • Banyo ve Mutfaklarda Koku Nasıl Önlenir?
  Blog

  Banyo ve Mutfaklarda Koku Nasıl Önlenir?

  Banyo ve mutfaklarda, gider borularından ya da tesisattan gelen koku özellikle eski binalarda oldukça sıkıntı veren bir sorundur. Banyo ve mutfaklarda tesisattan ya da giderlerden gelen pis koku nasıl önlenir?

 • Duvar Boyası Rengi Nasıl Seçilir?
  Blog

  Duvar Boyası Rengi Nasıl Seçilir?

  Yeni evlerin dekorasyonuna ilk önce boya ve badana ile yaptırarak başlanır. Fakat bunlardan önce eve uygun renk belirlemek gerekir. Peki, duvar boyası rengi nasıl seçilir?

 • Erciyes’e Gitmek İçin 10 Sebep
  Blog

  Erciyes’e Gitmek İçin 10 Sebep

  Türkiye’deki seyahat ve kış sporları uzmanlarının görüşlerinden de yararlanarak hazırlanan “Erciyes’i Tercih Etmek İçin 10 Sebep”…

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.