|   | 

"İnsan İçin Tasarım" İlkesi İle İnanlar İnşaat Hakkında

Türkiye’nin en saygın ve güvenilir kurumlarından biri olarak sektörün bölgesel lideri olma vizyonuyla ilerleyen İnanlar İnşaat, gayrimenkul sektörü yanı sıra otomotiv, enerji ve turizm sektörlerinde de yatırımlarda bulunuyorlar.
"İnsan İçin Tasarım" İlkesi İle İnanlar İnşaat Hakkında

Kurulduğu 1965 yılından günümüze 49 senedir aralıksız sektöre hizmet eden İnanlar İnşaat, ‘İnsan İçin Tasarım’ ilkesi ile yolunda emin adımlarla ilerleyen köklü bir inşaat şirketidir.

Yarım asırlık tecrübesi ile sektörün önde gelen büyük şirketlerinden olan İnanlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını Serdar İnan üstlenmektedir. 2005 yılında Yönetim Kurulu’nun başına geçen İnan, 9 sene içerisinde 220 projeye imzasını atmış Gayrimenkul sektörü yanı sıra otomotiv, enerji ve turizm sektörlerinde de yatırımlarda bulunarak hizmet skalasını genişletmiştir.

Gösterdiği satış sonrası hizmet ile müşteri odaklı çalışan bir şirket olduğunu kanıtlayan İnanlar İnşaat, aynı zamanda 2.el gayrimenkul satış ve kiralama hizmetini de bünyesinde barındırmaktadır. Uzman kadrosu ile yaptığı piyasa araştırması sayesinde en doğru zamanda ve fiyata alım/satım işlemlerini gerçekleştirerek yine müşterilerine kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır.

Projelerinde kullandığı farklı mimari çizgileri ile özgün yaşam alanları sunan İnanlar İnşaat tamamlanan, devam eden ve gelecek projeleri ile özellikle konut sektöründe iddialı olmaya devam edecektir.

www.inanlarinsaat.com.tr

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.