|   | 

A+ Yaşam Kaliteli Projelerinin Mimarı Tahincioğlu Gayrimenkul Hakkında

Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen faal isimlerinden biri olan Tahincioğlu Gayrimenkul, nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanı sıra birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarına odaklanmıştır.
A+ Yaşam Kaliteli Projelerinin Mimarı Tahincioğlu Gayrimenkul Hakkında

1,5 milyon metre kare inşaat alanına sahip Tahincioğlu Gayrimenkul, geçmişi 1926 yılına uzanan Tahincioğlu Holding’in çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

40 yıl önce kendi üretim tesislerini ve konutlarını yapmak amacı ile inşaat sektörüne adım atan Tahincioğlu Gayrimenkul yine 25 yıl önce inşaat ve taahhüt projelerinin yürütülmesi için Nida İnşaat ve Turizm A.Ş. kurmuştur.

Konut projeleri yanı sıra ofis ve ticari kullanıma yönelik projelerde daha çok yer alan Tahincioğlu Gayrimenkul, Leed Gold Sertifikasına aday Palladium Tower, Nidapark Beşiktaş Konut projeleri, Swissotel Grand Efes & Kongre Merkezi ve Türkiye’nin iki noktasında yer alan Palladium Alışveriş ve Yaşam Merkezi projeleri ile özellikle dikkatleri üzerine çekmektedir.

A plus yaşam kalitesi sunmayı hedefleyen projeleri ile inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu Gayrimenkul, 2014 yılında Seyrantepe ve Çengelköy’de başlamayı planladığı yeni konut projeleri ve İstanbul Finans Merkezi’nde Ofis-TAO projeleri ile sektör içerisinde ses getireceğinin ve yeni projelerde yer alacağının da sinyallerini vermektedir.

www.tahincioglu.com

 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.