|   | 

Başakşehir İçin Konut Projesi Listelerimiz

İstediğiniz özelliklerdeki evi bulmanızı kolaylaştırmak amacı ile oluşturduğumuz listelerden Başakşehir’e özel olanları yayınladık. Bu listelerin tümüne blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.
Başakşehir İçin Konut Projesi Listelerimiz

Kısa kısa önerilerimizle birlikte listelerde öne çıkan konut projeleri:

İstanbul Başakşehir'de 1+1 Satılık Daire Olan Konut Projeleri

Daha küçük ama pratik kullanım önceliği olanlar için 1+1’lerde : Fi Side , Mall of İstanbul , Metrokent , Saklı Bahçe , Dumankaya Modern Collection ve Crown Deluxe projelerin Başakşehir’de öne çıkıyor.

İstanbul Başakşehir'de 2+1 Satılık Daire Olan Konut Projeleri

Daha çok çekirdek ailelere hitap eden Başakşehir projelerinde ise Dumankaya Modern Collection , Banu Evleri , Evviva Nirvana , Ağaoğlu My World Europe ve Crown Deluxe gibi projeler göze çarpıyor.

İstanbul Başakşehir'de 3+1 Satılık Daire Olan Konut Projeleri

3+1 dairelerde ise 1stanbul Ispartakule , Banu Evleri Bahçeşehir , Mall of İstanbul , Citycourt , Banu Evleri ve Sofa Bahçeşehir projeleri dikkat çekiyor

İstanbul Başakşehir'de 4+1 Satılık Daire Olan Konut Projeleri

Daha geniş ve kalabalık ailelerin tercihlerinde ise Toskana Vadisi , Park Village , Asmalı Evler , Arterium 3 , 1stanbul Ispartakule ve Taşkent Konutları projeleri var.

İstanbul Başakşehir'de 5+1 Satılık Daire Olan Konut Projeleri

Çok daha fazla alan isteyenlerin 5+1’lere yönelmesi Eviva Nirvana, Mavera Sarayları, Arterium 2, Bahçetepe İstabul ve Mavera Başakşehir gibi konut projelerini Başakşehir’de yıldız haline getiriyor.

İstanbul Başakşehir'de Kapalı Otopark Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de kapalı otoparkı olan bir proje arıyorsanız Newista Life , Asmalı Evler , Ümran Konakları , Bahçeşehir Park Etap 1 ,ve Taşkent Konutları’nı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Başakşehir'de Cafe Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de içerisinde bulunan cafeler ile dikkat çeken projeler ise: Bulvar istanbul , Arterium 1 , Loca İstanbul , Olimpa Park Konutları , Evviva Nirvana ve Nissa O2 Residencedir

İstanbul Başakşehir'de Çocuk Parkı Olan Konut Projeleri

Çocuklar için parklar oyun bahçeleri olan konut projeleri arasında Dumankaya Modern , Manolya Evleri , Mavera Başakşehir , Sofa Bahçeşehir ve Bulvar istanbul bulunuyor.

İstanbul Başakşehir'de Mağaza Olan Konut Projeleri

Özel mağaza alanları Başakşehir’de Mall of İstanbul , Toskana Vadisi , 540/4 Parsel , Ağaoğlu My World Europe , Arterium 1 , Kent Neriva projelerini faklı kılıyor.

Olimpiyat Stadına Yakın Konut Projeleri

Başakşehir’de Olimpiyat stadına yakın ve ulaşım kolaylığı  Bahçetepe istanbul , Avrupa Konutları Ispartakule 2 , 1stanbul Ispartakule , Evviva Nirvana ve Mall of İstanbul projelerine artı değer katıyor.

Başakşehir'de Alışveriş Merkezi Olan Projeler

Alış veriş işkence olmasın kolayca bir avm’de ihtiyaçlarımı karşılayayım diyenler Mall of İstanbul , Olimpa AVM , Kent Neriva , Mavera Başakşehir , Merkez Kayaşehir konut projelerine öncelik tanımalılar.

İstanbul Başakşehir'de Açık Havuz Olan Konut Projeleri

Yaz aylarında havuz olmadan olmaz derseniz Başakşehir’de 1stanbul Ispartakule , Fi Side , Bulvar istanbul , Bahçetepe istanbul ve Nissa O2 Residence konut projelerine bakmalısınız.

İstanbul Başakşehir'de Toplu Taşımaya Yakın Olan Konut Projeleri

Ulaşım kolaylığı sağlan projeler arasında Mall of İstanbul , Arterium 3 , Bahçeşehir Evleri 4 Etap , Kaya City Residence , Newista Life ve Armina Evleri yer alıyor.

İstanbul Başakşehir'de Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de eğlence merkezleri ile güzel zaman geçirmenizi sağlayacak konut projeleri arasında Bulvar istanbul , Olimpa AVM , Kent Ariva , Ağaoğlu My World Europe , Maximoon Evleri ve Newista Life öne çıkıyor.

İstanbul Başakşehir'de Restaurant Olan Konut Projeleri

Restoranların da farklı lezzetler sunan konut projeleri ilginizi çekiyorsa Arterium 3 , 540/4 Parsel , Olimpa Park Konutları , Mall of İstanbul , Toskana Vadisi  ve Sofa Bahçeşehir aradığınız konut projesi olabilir.

İstanbul Başakşehir'de Bisiklet Yolu Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de bisiklet sürmenin keyfini Bulvar istanbul , Dumankaya Modern Vadi , Park Village , Ümran Konakları ve Armina Evleride doyasıya yaşayabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir'de 24 Saat Güvenlik Olan Konut Projeleri

Başakşehir üst düzey güvenli konut projeleri arasında Toskana Vadisi , Park Village , Kaya City Residence , Saklı Bahçe , Sofa Bahçeşehir ve Balkaya Evleri yer alıyor.

İstanbul Başakşehir'de Yürüyüş Alanı Olan Konut Projeleri

Yürüyüş yapmayı sevenler için Başakşehir’de Fi Side , Newista Life , Misstanbul Evleri, Toskana Vadisi , Mall of İstanbul ve Günışığı Konakları bizim dikkatimizi çeken projeler.

İstanbul Başakşehir'de Sosyal Tesis Olan Konut Projeleri

Sosyal tesis bakımında Fuzulkent Bizim Evler , Mavera Başakşehir , Arterium 4 , Dumankaya Modern , Maximoon Evleri ve 540/4 Parsel projeleri Başakşehir’de ön plana çıkıyor.

İstanbul Başakşehir'de Açık ve Kapalı Otopark Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de otomobiliniz için açık ve kapalı otopark çözümleri olan konut projeleri arasında Crown Deluxe , Avrupa Konutları Ispartakule 2 , Evila Başakşehir , Bahçeşehir Evleri 4 Etap ve Evviva Nirvana dikkatimizi çekenler.

İstanbul Başakşehir'de Masaj Salonu Olan Konut Projeleri

Günün yorgunluğunu masaj salonlarında atmak isteyenler Olimpa AVM , Ağaoğlu My World Europe , Dumankaya Modern Vadi , Fi Side , Merkez Kayaşehir ve Metrokent projelerine bakabilirler.

İstanbul Başakşehir'de Satılık Daire Olan Konut Projeleri

Hemen satılık daire bulabileceğiniz konut projeleri arasında Bahçeşehir Park Etap 1 , Banu Evleri , Loca İstanbul , Bahçetepe istanbul , Spradon Vadi ve Arterium Villas yer alıyor.

İstanbul Başakşehir'de Mini Golf Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de mini gol sahası olanlardan Spradon Kuleler , Dumankaya Modern Collection , Merkez Kayaşehir ve Ağaoğlu My World Europe projelerini seçtik.

İstanbul Başakşehir'de Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri

Başakşehir’deki projeler arasında Dumankaya Modern Collection , Misstanbul Evleri , Nissa O2 Residence , Evviva Nirvana  ve Bulvar istanbulda basketbol sahası bulunuyor.

İstanbul Başakşehir'de Ofis Olan Konut Projeleri

Başakşehir olan konut projeleri listesinde Toskana Vadisi , Mall of İstanbul , Olimpa Rezidans , Merkez Kayaşehir ve 540/4 Parsel projelerini incelemelisiniz.

İstanbul Başakşehir'de Bisiklet Yolu ve Yürüyüş Alanı Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de her iki özelliği de Arterium Alışveriş Caddesi ve Residences , Arterium 2 , Arterium 4 , Kent Neriva  ve Mavera Başakşehir projeleri taşıyor.

İstanbul Başakşehir'de Hamam Olan Konut Projeleri

Geleneksel hamamları bünyesinde barındıran projelerden Mavera Başakşehir , Spradon Vadi , Sofa Bahçeşehir , Dumankaya Modern ve  Evviva Nirvana Başakşehir’de bulunuyor.

İstanbul Başakşehir'de Yeşil Alan Ve 24 Saat Güvenlik Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de yeşil alanları ve güvenlik tedbirleri ile Armina Evleri , Günışığı Konakları, 805/3 , Park City ve Park Village ön planda..

İstanbul Başakşehir'de Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Fırat buldukça tenis ile haşır neşir olacaklar için Asmalı Evler , Ağaoğlu My World Europe , Nissa O2 Residence , Maximoon Evleri ve Misstanbul Evleri Başakşehirde onları bekliyor.

İstanbul Başakşehir'de Açık Otopark Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de açık otopark alanları ile  Banu Evleri Bahçeşehir , Park Village , Mall of İstanbul , Asmalı Evler ve 540/4 Parsel projeleri öne çıkıyor.

İstanbul Başakşehir'de Sauna Ve Toplu Taşıma Olan Konut Projeleri

Life Park Evleri 2 , Arterium 3 ,Newista Life , 540/4 Parsel , Ümran Konakları , Kaya City Residence

İstanbul Başakşehir'de Fitness Salonu Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de fitness yapma imkanı sunan konut projeleri Kaya City Residence , Olimpa Rezidans , Avrupa Konutları Ispartakule 3 , 1stanbul Ispartakule ve Toskana Vadisidir

İstanbul Başakşehir'de Sauna Olan Konut Projeleri

Saunaları olan projeler arasında Dumankaya Modern , Spradon Vadi , Crown Deluxe , Nissa O2 Residence ve Evila Başakşehir yer alıyor.

İstanbul Başakşehir'de Spa Merkezi Olan Konut Projeleri

Kolayca spa yapmak isteyenlerin Başakşehir’de ki tercihlerini Bahçeşehir Park Etap 1 , Metrokent , Fi Side , Günışığı Konakları  ve Toskana Vadisi konutları etkileyebilir.

İstanbul Başakşehir'de Kapalı Havuz Olan Konut Projeleri

Kapalı havuz listesinde Ağaoğlu My World Europe , Maximoon Evleri , Arterium 4 , Arterium Villas ve Kent Ariva projelerini seçtik.

İstanbul Başakşehir'de Yeşil Alan Olan Konut Projeleri

Başakşehir’de yeşil alanları Armina Evleri , Olimpa Rezidans , Mall of İstanbul , Merkez Kayaşehir , Newista Life ve Park Village projelerini farklı kılıyor.

İstanbul Başakşehir'de Çocuk Parkı ve Açık Yüzme Havuzu Olan Konut Projeleri

Kaya City Residence , 540/4 Parsel , Ümran Konakları , Günışığı Konakları , Park City

İstanbul Başakşehir'de Cafe Ve Restaurant Olan Konut Projeleri

Arterium 3 , 540/4 Parsel , Asmalı Evler , Olimpa Park Konutları , Newista Life , Merkez Kayaşehir

İstanbul Başakşehir'de Hemen Teslim Olan Konut Projeleri

Anahtar teslimi hemen yapılan konut projeleri arasında Evila Başakşehir , Arterium 5 , Kent Ariva ve Kent Neriva bizim dikkatimizi çekenler.

İstanbul Başakşehir'de Satılık Ev Olan Konut Projeleri

Loca İstanbul , Taşkent Konutları , Bulvar istanbul , Sofa Bahçeşehir , Evila Başakşehir

İstanbul Başakşehir'de Spor Salonu Ve Fitness Salonu Olan Konut Projeleri

Life Park Evleri 1 , Saklı Bahçe , Evila Başakşehir , Nissa O2 Residence , Mavera Başakşehir , Arterium 5

 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.