|   | 

Bir Başarı Öyküsü: Dap Yapı İnşaat

Dap Yapı İnşaat, sektördeki engin tecrübelerinden hareket ederek insana ve çevreye duydukları saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projeleri ile geleceği inşa etmeye devam ediyor.
Bir Başarı Öyküsü: Dap Yapı İnşaat

1999 yılında ilk markalı konut projesi olan Şelale Evleri ile sektörde adını duyuran Dap Yapı, modern ve sıra dışı çizgilere sahip projeleri ile bulunduğu bölgeye değer katmaktadır.

Projelerini her zaman bir konsept yaratarak hayata geçiren Dap Yapı sağlamlık, özgünlük ve estetik duyguların birleşimi ile kalıcı yaşam alanları geliştirmek ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Yenilikçi anlayışı ile farklı mimari teknikleri de denemekten çekinmeyen Dap Yapı’nın özellikle İstanbul Sancaktepe’de gerçekleştirdiği, Japonların Osaka Sistem diye adlandırdığı mimari tekniği ile inşa edilmiş Centro Futura projesi en dikkat çekici projelerinden biri olmuştur. Bitişik nizam sistem olarak da adlandırılan teknik ile hayata geçirilen proje, renkli ve sempatik mimarisi ile dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin öncü şirketlerinden olmayı kendine hedef seçen ve bu yolda emin adımlarla yürüyen Dap Yapı tamamladığı, devam eden projeleri ve yenilikçi anlayışı ile bu hedefini kısa zamanda gerçekleştireceğe benzemektedir.

www.dapyapi.com.tr

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.