|   | 

Biyolojik Göletler İle Bir İlke İmza Atan Sinpaş GYO Tarihçesi

1974 yılında kurulan Sinpaş Holding, adından söz ettiren projelere imza atıyor.
Biyolojik Göletler İle Bir İlke İmza Atan Sinpaş GYO Tarihçesi

İnşaat sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding 1974 yılında kurulmuştur. Köklü bir geçmiş ve işinde uzman kadrosuyla adından söz ettiren projelere imza atan grup 2006 yılında yeniden yapılanmaya giderek çalışmalarına Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Sinpaş GYO) adı altında devam etmiştir.

Firmanın konut sektörüne yeni bir bakış açısı getiren ilk projesi “Lagün” her anlamda özlenen bir yaşam alanı yaratmıştı. Firma bu ses getiren projesinde Phuket Adası Laguna bölgesindeki doğal lagünlerden ilham alınarak tasarlanan “biyolojik göletler” ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

“Herkes saraylarda yaşamaya layıktır” dedirttiren “Bosphorus City” Türkiye’nin ilk temalı inşaat projesi yine bir Sinpaş GYO projesi olup firmanın yenilikçi ve özgünlük anlamında diğer firmaların çok daha ötesinde olduğunu ispatlamıştır.

Sinpaş GYO; İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, Gaziantep gibi birçok şehirde şehircilik alanında uzman kadrosuyla kendi deyişleriyle kentsel dönüşüme katkıda bulunmayı misyon olarak benimsemiş ve yaşanası ve çok özel projeler tasarlamıştır.

www.sinpasgyo.com.tr 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.