|   | 

Farklı Ve Özgün Mimari Projeleri İle Varyap Holding

Leed Yeşil Bina Sertifikasına sahip ilk projeye imza atan Varyap Holding, projeleri ile uluslararası gayrimenkul ödüllerine layık görülmüştür.
Farklı Ve Özgün Mimari Projeleri İle Varyap Holding

İnşaat sektörünün öncü isimlerinden olan ve farklı, özgün mimari projelerin altında imzasını gördüğümüz Varyap Holding yarattığı konut projeleri ile bugün özellikle ev sahibi olmak isteyen ailelerin tercih sıralamasında en başlarda yer almaktadır.  1980’li yıllarda temeli atılan şirket, 1992 yılında Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş tarafından Varlıbaşlar İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak inşaat sektörüne adım atmış ve 1996 yılında bugünkü şirket unvanı ile sektör içerisinde önemli bir yere sahip olmuştur.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ev ve ofis projeleri yanı sıra hastane, kamu binaları, öğrenci yurtları, alışveriş merkezleri, yol yapım, enerji nakil hatları, ağır sanayi tesisleri vb. gibi ayrı uzmanlık gerektiren projelerde de başarılı rol üstlenmiş, Türkiye’nin her bir noktasında adından başarı ile sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Özellikle konut projelerinde kullandığı farklı mimari çizgileri ile sektördeki rakiplerinden ayrı bir profil çizen Varyap Holding, doğa dostu ve çevreci yaklaşımı ile Yeşil Bina kavramını bizlere tanıtan ve Leed Yeşil Bina Sertifikasına sahip ilk projeye imza atmıştır. Geliştirdiği projelerle uluslararası gayrimenkul ödülleri başta olmak üzere pek çok ödüle layık görülen Varyap Holding tamamladığı ve devam eden projeleri ile inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

www.varyap.com

 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.