|   | 

Halkalı Soyak Evostar Projesi

Son günlerde insanların en fazla konuşmaya başladıkları şeylerden bir tanesi de Soyak Evostar projesi. Halkalı’yı yeniden yapılandırma amacı ile hazırlanmış olan proje dahilinde birbirinden farklı tarzda ev şimdiden satışa sunulmuş durumda.
Halkalı Soyak Evostar Projesi

Bu sayede insanlar isterlerse yeni evlenecekleri için bir yuva sahibi olma amacı ile isterlerse uzun süreler boyunca kirada yaşadığından artık kendi evlerine geçme amacı ile olsun fark etmez, ev sahibi olma olanağına da kavuşmuş olacak. 1515 tane konutun satışa sunulduğu Soyak Evostar ile birlikte özellikle de Halkalı bölgesinde ikamet eden ancak çok daha iyi olanaklarda yaşamak isteyen insanlar, bu konut projesi ile birlikte artık Halkalı’nın daha öncesinde hiç görünmeyen bir yüzüne tanık olabileceklerdir. 

2013 Eylül ayı itibari ile teslimlerinin başlamış olduğu Soyak Evostar projesi bünyesinde ev satışları ise hala devam ediyor. Birçok ev türünde satışlar sonlandırılmış, bütün evler satılmış olmasına rağmen proje dahilinde yer alan ev türlerinden bazılarında ise hala insanlar ev sahibi olmak için şanslılar. Bu proje içerisinde ev almak isteyen kişiler öncelikli olarak evler arasında inceleme yapabilir ve daha sonrasında da kendi ödeme planlarına uygun olacağını düşündüğü evler arasından da tercihlerini rahatlıkla yapabilir. Proje, Soyak Yapı imzasını taşıdığından dolayı oldukça güvenlidir ve insanlar hiçbir olumsuz bir şey düşünmeden marka altında ev sahibi olabileceklerdir. 

Soyak Evostar projesi, birçok projeye oranla insanların en kolay şekilde ev sahibi olmasını sağlamayı amaçlayan projelerden bir tanesi. Normalde birçok insan, çeşitli nedenlerden ötürü ev sahibi olamazken artık Soyak Yapı’nın insanlara sunmuş olduğu bu proje ile birlikte oldukça uygun fiyatlara ve ödeme koşullarına göre ev sahibi olabileceklerdir. Soyak Evostar projesi içerisinde üç farklı şekilde ödeme imkanı bulunuyor. İlkinde dairelerin fiyatlarının peşin bir şekilde ödenmesi. İkincisinde ise insanlar belirli bir oranda peşinat verip, daha sonrasında yüzde 0 faiz ile 72 ay ödeme yaprak ev sahibi olabileceklerdir. Son tercihte ise ev sahibi olmak isteyen insanlar, yüzde 0.59 faiz ödeyerek 120 aylık taksit ödemesinden sonra Soyak evlerinden bir tanesine sahip olma olanağına kavuşacak. 

Soyak Evostar Projesini üç boyutlu gezmek ve proje hakkında merak ettiklerinizi sormak için tıklayın

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.