|   | 

Halkalıda Yeni Yaşam Alanı Soyak Evostar

Günümüzün değeri gün geçtikçe artmaya başlayan yerlerinden bir tanesi olan Halkalı’da oluşturulmaya başlanan Soyak Evostar ile birlikte artık bu bölge insanların uzak durduğu yerlerden bir tanesi olmaktan çok, bir yaşam alanı haline de gelmeye başlayacak.
Halkalıda Yeni Yaşam Alanı Soyak Evostar

Çalışmalarına hız kesmeden devam edilmekte olan bu proje içerisinde 1+1’den başlayan ve insanların ödeme durumlarına göre özel olarak yapılan daireler bulunuyor. Satışa sunulmuş olan dairelerin alanları ise 31 metrekareden başlayarak 145 metrekareye kadar uzanıyor. Bu kadar geniş bir yelpazede hazırlanmasının en büyük amaçlarından biri ise, projenin insanları ev sahibi yapmayı istemesi. Çünkü Soyak Evostar projesi incelendiği zaman da görülebileceği üzere gerek ödeme planları gerekse evlerin alanları konusunda oldukça geniş bir yelpazenin oluşturulduğu görülebilecektir. 

Bu tarz bir genişliğin oluşmasının nedeni ise Soyak Evostar projesi dahilindeki evlerin satın alımının pek çok projeye göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesinin istenmesi. Şimdilerde insanlar arasında yapılmakta olan araştırmalar da bu isteğin olumlu bir şekilde yerine getirildiğinin de bir göstergesi niteliğinde. Çünkü artık insanlar ev sahibi olmak için araştırmalar yapmaya başladıkları zaman ilk olarak Soyak Evostar projesi içerisinde yer alan evleri ve ödeme koşullarını inceliyor. Proje içerisindeki evlerin ödeme planlarının her biri birbirinden farklı şekilde hazırlanmış durumda. Böylelikle de insanlar isterlerse satın alacakları evleri peşin olarak indirimli şekilde satın alabilirken isterlerse evin belirli bir oranındaki miktarını peşinat olarak verip geriye kalmış olan taksitleri de belirli aylara böldürerek rahat bir şekilde ödeyebilmektedir. 

Satışa sunulmuş olan Soyak Evostar projesi yalnızca birkaç farklı büyüklükte hazırlanmış olan evlerden ibaret değil. Bunun yanı sıra dinlenme alanları, yüzme havuzları, basketbol ve voleybol sahası gibi alanların da yapılacak olması sayesinde insanlar bu bölgeden yalnızca bir ev satın almış olmayacaklar. Bu ev ile birlikte kendi ve ailesi için daha öncesinde görülmemiş oranda sağlıklı ve huzurlu bir ortamı da satın almış olacak. Üstelik bunu da kira öder gibi yapacak, bir süre sonrasında ise artık kira ödemesine gerek kalmadan kendi evine sahip olmuş olacaktır.   

Soyak Evostar Projesini üç boyutlu gezmek ve proje hakkında merak ettiklerinizi sormak için tıklayın

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.