|   | 

İHA'dan "Gayrimenkul Aramada 'Kişiye Özel' Dönem Başladı

İHA, 3dkonut.com'un yenilenmesiyle ilgili haberini birde bizim sayfamızdan okuyun.
İHA'dan "Gayrimenkul Aramada 'Kişiye Özel' Dönem Başladı

İHA'nın "Gayrimenkul aramada 'kişiye özel' dönem başladı" başlıklı haberi..

Geçen yıl yayına başlayan site 2014 sürümünde, proje arama konusunda pek çok ilki bir arada sunuyor. 3dkonut.com ziyaretçileri ilgi alanları, hobileri, yatırım planları, bütçeleri ya da yaşam tarzları doğrultusunda kendilerine özel arama listeleri oluşturabildikleri gibi, sitedeki; “Bebek ve Çocuk Dostu Projeler”, “Mavi Projeler”, “Alışveriş Tutkunu Projeler”, “Doğal Projeler”, “Yatırımlık Projeler”, “İşkolik Projeler”, “Taraftar Projeler”, “Havalimanı Yakınındakiler” gibi özel listeleri kullanarak da arama yapabiliyor. İnşaat projelerinin illere ve ilçelere göre gruplandığı 3dkonut.com’un kullanıcıları, haritadaki 3 boyutlu görüntüleriyle birlikte projeye ilişkin tüm detayların yanı sıra, şehrin nüfusu, coğrafi yapısı, ekonomisi, yönetimi, yatırım olanakları ve görülecek yerleri hakkında da bilgi sahibi oluyor. Böylece, kendilerine en uygun lokasyondaki en doğru projeyi rahatlıkla bulabiliyor. Sektördeki son dakika fırsatları ve kampanyaları da bir arada sunan 3dkonut.com’un dikkat çeken yeni uygulamalarından birisi ise “Kim Kimdir?”. Sitenin bu bölümünde, Türk inşaat sektörüne yön veren isimler tanıtılıyor.

Sunduğu 3 boyutlu uygulama ile gayrimenkul sektöründe yeni bir trend başlatan 3dkonut.com’un 2014 versiyonu yayına başladı. Sitenin yöneticisi Aybars Görpe, yeni versiyonda bilindik arama kriterlerinin dışına çıktıklarını vurgulayarak, kullanıcılara yepyeni bir gayrimenkul arama deneyimi sunduklarını söylüyor. Görpe; “3dkonut.com’da ziyaretçilerimizin kendi ilgi, beklenti ve yaşam stilleri doğrultusunda arama yapabilme imkanı var. Örneğin aramanızı; ‘3 boyutlu projeler arasında, İstanbul Avrupa Yakası’nda, alışveriş merkezlerine yakın olan, TEM üzerinde, yüzme havuzu bulunan, yeşil alanlı ve deniz manzaralı, tenis kortlu 3+1 daire’ şeklinde detaylandırabiliyorsunuz. Veya çocuklu bir aile, “Bebek ve Çocuk Dostu” projeler listesini kullanarak Türkiye genelinde kendilerine en uygun konutların listesini ekrana getirebiliyor. Alışveriş yapmayı sevenler, “Alışveriş Tutkunu Projeler” listesini kullanarak AVM’lere ve mağazalara yakın projeleri bir arada görebiliyor. Fanatikler ise “Taraftar Projeler” bölümünden tuttukları takımın stadına, örneğin Beşiktaş İnönü’ye, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu veya Galatasaray TT Arena’ya ya yakın projeleri listeleyebiliyor. Sitenin Galeri bölümünde ise ‘öne çıkanlar, yatırımlıklar, hemen teslimler, lansman projeler ve kampanyalı projeler’ gibi ayrımlarla proje fotoğrafları üzerinden arama yapılabiliyor. Kısacası 3dkonut.com, size en uygun projeyi sizinle buluşturuyor” dedi.

3dkonut.com’un artık yanlızca 3 boyutlu projeleri gösteren bir emlak portalı olmanın ötesinde inşaat sektörünün bilgi bankasını içinde barındıran bir arama motoru haline geldiğini söyleyen Görpe, yeni yayına giren sitelerinde sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların kuruluş tarihi, yapımı üstlendikleri projeler, adres ve iletişim bilgileriyle birlikte listelendiğini belirtti. 3dkonut.com’un “Kim Kimdir?” isimli yeni bölümünde ise inşaat sektörünün önde gelen isimleri tanıtılıyor. Sitenin aynı zamanda sektörden ve gündemden güncel gelişmelerin anlık verildiği haber akışı da bulunuyor.
3 boyutlu proje arama motoru 3dkonut.com’un yeni hizmetlerinden bir diğeri ise, inşaat projeleri ile ilgili fırsat ve kampanyalar. Site, firmaların lansamana özel fiyatları, indirim ve hediye kampanyaları, vade ve faiz avantajları gibi fırsatları anında kullanıcılarıyla paylaşıyor. 

İHA

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.