|   | 

İnşaat Sektöründe Hızla Yükselen Buka Yapı Tarihçesi

Kurulduğundan iki yıl sonra proje teslim eden Buka Yapı hakkında bilinmeyenler.
İnşaat Sektöründe Hızla Yükselen Buka Yapı Tarihçesi

Sektöre hızlı bir giriş yaparak önemli projelerin altına imzasını atan Buka Yapı 2005 yılında kurulmuş, ilk proje teslimini Ağustos 2007 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Hızla gelişen gayrimenkul sektöründe kendisine önemli bir pay almayı hedefleyen Buka Yapı,  özellikle ticari gayrimenkul sektörüne odaklanarak Şişli- Bomonti’de büyük bir iş merkezi projesi tasarlamakta ve projeyi kısa zamanda hayata geçirmeyi planlamaktadır.

2007-2009 yılları arasında, 1967 yılında kurulmuş olan İstanbul Kadıköy’ün köklü spor kulübü Yoncaspor’a ana sponsorluk yaparak ismini spor dünyası destekçileri arasına yazdırmayı başarmıştır.

Özellikle İstanbul Anadolu yakasında konut ve işyeri projelerinde ismini duyuran Buka Yapı, Avrupa yakasında Hisarüstü-Etiler metro inşaat çalışmalarında profesyonel kadrosu ile kaba inşaat işlerini yüklenmiş, Kadıköy-Kartal metrosunun resmi çözüm ortaklarından biri olmuştur.

Kısa zamanda sektörde hızla yükselen Buka Yapı tasarladığı ve dahil olduğu projelerle uzun vadede pek çok önemli projenin altına imza atacağının ve kalıcı olacağının sinyallerini vermektedir.

www.bukayapi.com

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.