|   | 

İnşaat Sektörünün Devleri Arasında Olan Garanti Koza Hakkında

İnşaat Sektöründe 62 Yıllık Yolculuk..
İnşaat Sektörünün Devleri Arasında Olan Garanti Koza Hakkında

Sektöre 1948 yılında inşaat müteahhitliği ile adım atan, 1984 yılında bünyesine kattığı gayrimenkul geliştirme ile yelpazesini genişleten Garanti Koza, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projeleri ile  adını Türkiye’nin öncü firmaları arasına katmıştır.

Türk İnşaat sektörünün ilk firmalarından olan Garanti İnşaat bugünkü unvanına 2004 yılında kavuşmuş, geçen 62 yılda başta Koç Holding olmak üzere Hochtief (Alman), Balfour Beatty (İngiliz) şirketleri ile hissedarlığı paylaşmıştır.

Endüstriyel binalar, baraj, alt yapı inşaatları, özel projeler ve arazi geliştirme projelerinde başrol oynayan Garanti Koza Rusya, Balkanlar ve Orta Doğu’da pek çok projenin altına başarı ile imzasını atmıştır.

62 yıllık geçmişi ile inşaat sektörünün devleri arasında yer alan Garanti Koza; yapımını üstlendiği kreş, okul, rehabilitasyon merkezi, karakol gibi hizmet binaları ile sosyal sorumluluk alanına da en az inşaat faaliyetleri kadar önem verdiğini vurgulamıştır.

Tasarladığı modern binalar ile konforlu yaşam alanları sunan Garanti Koza, restorasyon ve renovasyon alanlarında da verdiği hizmet ile kilise, müze, hastane, tersane vb. tarihi yapıları onararak geçmişi bugünde yaşatmaya destek vermektedir.

www.garantikoza.com.tr

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.