|   | 

Modern Yapı Anlayışı İle Dumankaya İnşaat Hakkında

İnşaat sektöründe hızlı bir şekilde büyüyen Dumankaya İnşaat; yarım asırlık tecrübesiyle, "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak projelerini hayata geçirmiştir.
Modern Yapı Anlayışı İle Dumankaya İnşaat Hakkında

Yarım asırlık tecrübesi ile İnşaat sektörünün güçlü isimlerinden olan Dumankaya Şirketler grubu, 20 bine yakın gerçekleştirdiği konut projeleri ile Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok arttıran 25 firma arasında 3. Sırada yer almayı başarmıştır. Ayrıca Kurulduğu 1963 yılından beri sadece konut sektöründe değil, otomotiv, filo kiralama, PVC pencere üretimi ve sigorta alanlarına da el atmış, bu alanlardaki istikrarlı başarısı ile Fortune 500 Türkiye Listesinde en hızlı yükselen 5 şirketten biri olmuştur.

İstanbul’un birçok semtindeki konut projelerinde imzasını gördüğümüz Dumankaya İnşaat, özellikle yüksek katlı binalarında farklı mimari çizgileri kullanmayı tercih ediyor. En dikkat çekici projelerinden olan ve Türkiye’nin ilk 3 gökdeleninden oluşan projesi Dumankaya İkon, her yıl düzenlenen ve yüksek bina ve ikonik yapılar hakkında küresel bilgi veren Emporis’in  ‘’Dünyanın en iyi mimari projeleri’’nin yarıştığı Gökdelen Ödülleri’nde ilk 10 proje arasında yer almayı başarmıştır.

Gün geçtikçe projeleri ve modern yapı anlayışı ile konut ve inşaat sektöründe hızlı adımlarla ilerleyen Dumankaya İnşaat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak 2006 yılında hayata geçirdiği projesi Sadakat Dünyası ile Dumankaya ailesine yeni bireyler katmaya devam ediyor.

www.dumankaya.com

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.