|   | 

Odalarınızdan Atılması Gereken Eşyalar

Biliyoruz bazen bırakmak zor... İnanın bazı eşyaları çöpe atmak daha ferah, daha temiz bir görüntüye vesile olur.
Odalarınızdan Atılması Gereken Eşyalar

Odalarınızdan bazı eşyaları gerçekten çöpe atmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Mesela yastıklarınız... Size hala kullanışlı gelebilir fakat belkide uyuyamamanızın sebebi onlardır. 

Odalarınızdan Atılması Gereken Eşyalar

1- Eski haline dönmeyen yastıklar: Yastıklarınızı değiştirme zamanının gelip gelmediğini ufak bir test ile anlayabilirsiniz. Yastığınızı yarım katlayın ve bırakın. Eğer eski haline dönmüyor ise derhal çöpe atın. 

2- Eski şifonyerler: Annenizden kalma şifonyeriniz var ve siz onun içini ıvır zıvırla mı dolduruyorsunuz? Hemen çöpe...

3- Okuduğunuz kitaplar: KİTAP ATILMAZ! Asla ama asla okuduğunuz kitaplarınızı atmayın. Başkalarına verin. Verdiğinizde onlara da atmamalarını söyleyin..

4- Asla giymediğiniz kıyafetler: 10 tane kotunuz var ve siz 3 tanesini giyiyorsunuz.. Diğer 7 tane dolabınızda fazladan yer kaplıyor desenize.. Hadi pantalonlarınızı ihitiyacı olanlara verin!

5- Eski makyaj malzemeleriniz: Zaman geçtikçe makyaj malzemelerinizin üzerinde bakteri biriktiğini biliyor musunuz? Evet birikiyor.. Ve bu kanıtlanmış.. Hemen Google'a makyaj malzemeleri kullanım sürelerini sorun ve hangi ürünleriniz eski ise atın...

6- Eski teknolojik ürünleriniz: 10 yıl önce ilk telefonunuzu, bilgisayarınızı aldınız ve gözbebekleriniz olduğu için atamıyorsunuz.. Atın atın.. İnanın üzüntünüz 1 dakika sürer.. Daha sonrasında çekmecenizde, dolabınızda ne kadar gereksiz yer tuttuğunu fark edeceksiniz..

 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.