|   | 

Vadistanbul Projesi İle Adından Sözettiren Artaş Grubu

Yaşadığı çevre ve toplum için sosyal sorumluluk projeleri üreten Artaş Grubu, var olan projelere de destek veriyor.
Vadistanbul Projesi İle Adından Sözettiren Artaş Grubu

Sektörde 35 yılını geride bırakan Artaş Grup, çatısı altında topladığı 20 şirketi ile İstanbul’un en prestijli noktalarında konut, alışveriş merkezi ve otel projelerinde yer almaktadır.

Özellikle 2006 yılından yılından beri toplam 9.500 konut projesini gerçekleştiren, Avrupa Konutları’nı bir markaya dönüştüren Artaş Grup, bugünden 5 yıl sonrayı hedefleyerek toplam 10 bin konutu daha projelerine eklemeyi ön görmektedir.

İstanbul’un yükselen değeri Kağıthane- Cendere’de hayata geçirmeyi planladığı, içerisinde AVM, otel, ofis ve konut barındıran projesi Vadistanbul ile şimdiden inşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Artaş Grup, parakende ve turizm sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Toplu konut sistemini benimsemiş olan grubun aynı zamanda Küçükçekmece mevkiinde 1.505.000 metrekare alana inşa ettiği 3610 konut, AVM, ofis ve otel’den oluşan Tema İstanbul projesi ile modern çizgileri ve kaliteli yaşam alanlarını ortak noktada buluşturmuştur.

Kurduğu Hacı Ömer Çetinsaya Vakfı ile Eğitim başta olmak üzere sağlık ve kültürel alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Artaş Grup, var olan projelere destek vermenin yanı sıra çeşitli lokasyonlarda okul, sağlık merkezi, sosyal tesis ve cami inşaatlarını üstlenerek sektör içerisinde örnek bir profil çizmektedir.

www.artasgrubu.com

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.