|   |   | 

Bosphorus City'de Boğazı Farklı Yaşamak

Bosphorus City projesi ayrıcalıklı bir yaşam ilkesi ile Sinpaş GYO yönetiminde gerçekleştirilecek olan dev bir projedir.

Bosphorus City'de Boğazı Farklı Yaşamak

Proje İstanbul’un yedi tepesini ilham alarak tasarlanmış. Küçükçekmece Halkalı bölgesinde yer alan Bosphorus City projesi 246 bin metrekare bir alana, 2 kat ile 20 kat arasında değişen 62 blok halinde inşa ediliyor ve toplam 2800 konuttan meydana geliyor. Konutların büyüklüğü açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip. Stüdyo tiplerden, 5 oda 2 salona kadar seçenekler sunuluyor. Arazinin etrafı ağaçlarla kaplı. Buraya yerleşecek olanlar doğanın içinde bir yaşam olanağı elde edecek.

Bosphorus City tasarlanırken konut seçenekleri farklı bir yaklaşımla sınıflandırılmış. Örneğin Yeditepe Kuleleri, Boğaz’ın keyfini rezidans konforuyla sunuyor. Birbirinden güzel yalılar tasarlanırken, bugün Boğaz’da varolan asılları esas alınmış. Yeniköy Yalısı, Vaniköy Yalısı, Rumeli Yalısı, Beylerbeyi Yalısı, projeye ilham veren yalılardan sadece birkaçı. Yalı Apartmanları, Anadolu ve İstanbul’daki Türk mimarisinden izler taşıyor. Saraybahçe Evleri ise eski sarayların görkemini modern mimari ile bir araya getiriyor. Ortaköy Rezidans, şehir yaşamından kopamayanlar için, Erguvan Evleri yaşamı yeşillendirmek için tasarlanmış.

Bosphorus City projesinin tam ortasında geçen boğazın uzunluğu 720 metre. En geniş yeri 80, end dar yeri ise 20 metre olacak. Ortalama derinlik ise bir buçuk metre. Açık alanlar düzenlenirken de yaşayan Boğaziçi gözönünde tutulmuş, Boğaziçinin güzellikleri yansıtılmış. Boğazdaki semtlerin belirgin özellikleri kullanılmış.

Bosphorus City projesi spordan hoşlananlar için de birçok spor aktivitelerinin yapılmasına olanak tanıyan tesislere sahip. Bunun dışında Aşiyan Bitki Parkı, Duyu Parkı, Mini Golf Alanı gibi özel temalı sosyal alanlar da bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kültür fizik alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, iskeleler, oturma alanları, bitki labirentleri Bosphorus City’ye canlılık katan özellikler.

Bosphorus City projesi, ilk yapılan temalı konut projesidir. Tasarım zenginliği ve göz dolduran nitelikleri ile MIPIM’de en iyi Türk projesi ödülünü aldı. Ayrıca Avrupa’da da birincilik kazandı.

Bosphorus City İletişim

http://bosphoruscity.com.tr/

(0212) 678 30 70

 

 

GYO Haberleri

Bosphorus City Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Mimari ve mühendislik alanında birçok projeyi hayata geçiren Kiler GYO, konut seferberliği için bizde varız dedi ve İstanbul’da bulunan 4 projesinde 240 aya kadar çeşitli fırsatlar sunuyor.

 • AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  Türkiye’de gayrimenkul sektöründe sıralamayı değiştiren dev birleşme Akiş ve SAF GYO arasında gerçekleşti. Akiş GYO A.Ş. Genel Müdürü Gökşin Durusoy, “Bu birleşme ile özkaynak büyüklüğü açısından özel sektör GYO’ları arasında 3. sıraya yükseldik. Yeni şirket temettü potansiyeli, rekabet avantajı ve projelerde hareket kabiliyeti sağlayacak” dedi.

 • Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen gayrimenkul yatırım ortaklıkları gayrimenkullere, gayrimenkule dayalı projelere ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak suretiyle faaliyet gösteren özel bir portföy yönetim şirketi tipidir.

 • GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  ‘Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu’ GYODER, sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla başlatılan ‘20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi’ ile orta gelirlinin konut edinmesine yönelik kampanyayı destekliyor. Bugün başlayan ve 31 Mart’a kadar sürecek ikinci kampanya ile GYODER üyelerinin markalı konutları, 240 ay vade, 0.75-0.85 arasında faizle satılıyor.

 • Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliğinde ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğinde 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Mistral GYO halka arzına 3 kat talep geldi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.