|   |   | 

CFR Yapı, Colorist Şile İle Konut Sektörüne Giriyor

Satış ve pazarlama şirketi olarak uzun yıllar faaliyet gösteren CFR Yapı, konut sektörüne giriyor.

CFR Yapı, Colorist Şile İle Konut Sektörüne Giriyor

“Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan CFR Yapı, Colorist Şile ile çocuklu aileleri kendi çocukluğundaki hayatı yaşamaya davet ediyor. Bahçe içinde iki katlı evlerde Şile'nin doğasında yer alan Colorist Şile, çocuklarınızı güvenle büyütmenize imkan sağlıyor.

COLORIST ŞİLE'DEN ÖN TALEPTE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Uzun yıllar inşaat firmalarının projelerini satan ekipleri yetiştiren CFR Yapı, emlak sektöründeki deneyimini Colorist Şile'yle hayata geçiriyor. Çocuk ve çocuklu aileleri hedefleyen CFR Yapı, Colorist Şile'yi adını verdiği Şile'de inşa ediyor. 18 dönüm brüt alan üzerine konumlandırılan Colorist Şile, 102 konuttan oluşuyor. İki etap halinde yapılması planlanan projenin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon lira, ikinci etap için ise 38 milyon liraya mal olması bekleniyor.

Colorist Şile'nin en büyük özelliklerinden biri de kendine ait bir sahilinin olması. 15 yıllığına bir köy derneğinden kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak.

CFR Yapı’nn konumlandırdığı evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği 5 metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor.

Hedef kitle çocuklu aileler

3 Mayıs'ta ön talep toplamaya başladıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedef kitlelerinin çocuklu aileler olduğunu belirtti. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıktıklarını anlatan İnan, “İyi otellere hizmet veren bir catering firmasıyla anlaştık. Belirli periyotlarda yapacağımız barbekü partisiyle ailelere ve çocuklara Colorist Şile'yi tanıtmak istiyoruz. Colorist Şile, bizim çocukluğumuzdaki gibi bir yaşamı, site ortamında kendi çocuklarımıza sunuyor” dedi.

Profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenlerin her yaş grubundaki çocuklarla ilgilendiğini vurgulayan İnan, yatırımcı ailelerin çocuklarını izlerken kendi çocukluklarına geri döneceklerini ifade ediyor.

24 saat güvenliğin yer aldığı Colorist Şile'de çocuklarınızı bırakın, oynasın diyen İnan, “Çocuklar oynasın, zıplasın hatta bırakın düşsün” dedi. İnan, sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde pek çok oyun alanı var. En ilgi çekici olanı ise kamp çadırları. Çocuklar çadırda arkadaşıyla kamp hayatı yaşarken, aileler evinde oturuyor olabilecek. Mesela çocuğunuz cumartesi geceleri çadırda arkadaşlarıyla konaklayabilecek. Anne babalar bilecek ki, çocukları güvenli sitelerinde özel eğitmenler tarafından korunuyor.”

Colorist Şile’de çocukların sınırsız eğlence ile mutlu bir çocukluk yaşayacağını söyleyen İnan, projenin en göze çarpan özelliğinin doğum günlerinin yapılacağı özel bir mekanın olduğunu belirtti. Fantastik Masal Şatosu’nun tüm çocukları doğum günlerinde hayal dünyasında gezindireceğini anlatan İnan, “Projemizde atlı karınca, macera treni, ahşap evler ve profesyonel yaz okulları ile tüm çocuklarınız her gün mutlu olacak” dedi.

 

Yeni Proje Haberleri

Colorist Şile Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Piazza Görücüye Çıktı

  Piazza Görücüye Çıktı

  Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın karma proje olarak hayata geçirdiği Piazza, adalar manzaralı konutlarıyla sahiplerine farklı bir deneyim sunuyor.

 • Yedi Mavi’de satışlar muhteşem kampanya ile başladı

  Yedi Mavi’de satışlar muhteşem kampanya ile başladı

  Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı’nda, İstanbul’un en değerli arazilerinden TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi’nde satışlar başladı.

 • Kartal’ın En Yeni Projesi Okkalar İnşaat’tan: Armamenta

  Kartal’ın En Yeni Projesi Okkalar İnşaat’tan: Armamenta

  Okkalar İnşaat 40 yıllık tecrübesiyle İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da yepyeni bir projeye başlıyor. Bugüne kadar Pendik, Kurtköy ve Konya’da yaptığı yeni nesil projeleriyle 5 binden fazla kişiyi ev sahibi yapan Okkalar İnşaat’ın yenigözdesi ArmaMenta yakında satışa sunulacak.

 • Geleceğin Yaşam Stili Mina Towers Tanıtıldı

  Geleceğin Yaşam Stili Mina Towers Tanıtıldı

  Başaran Yatırım Holding, “Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

 • Dev projede ihale günü

  Dev projede ihale günü

  Yıllardır mahrumiyet bölgesi olarak gösterilen Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde öğrenciler, hasta yakınları ve çalışanların otopark, alışveriş, eğlence, sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak dev proje 21 Eylül (yarın) ihaleye çıkarılıyor.

 • Varyap’tan Yalıkavak’ı Değiştirecek Yepyeni Bir Proje

  Varyap’tan Yalıkavak’ı Değiştirecek Yepyeni Bir Proje

  Türkiye’nin lider inşaat şirketlerinden Varyap; Bodrum Yalıkavak’a yeni bir proje kazandırıyor. Son dönemin en popüler bölgesi Tilkicik Koyu’nda yapımına başlanan “Varyap Yalıkavak” projesinin tanıtımı, Eylül ayı sonunda gerçekleştirilecek.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.