|   | 
Demirli Yapı

Demirli Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 12

Demirli Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Demirli Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirli Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirli Yapı Hakkında

KURUMSAL
 
ŞİRKET PROFİLİ
İnşaat sektöründe uzman kadrosuyla kurulan, sektörün en eski ve deneyimli kuruluşlarından biri olan Demirli Yapı şimdiye kadar hayata geçirdiği projeleriyle sektörün önde gelen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ
Demirli Yapı'nın kalite anlayışını yansıtan sertifikaları; ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

BAŞKANIN MESAJI
Demirli Yapı olarak sektörün önde gelen markalarından biri olma hayalimizi; inanarak, inandığımız değerlerin uğruna savaşarak ve çok çalışarak başardık.

MİSYON & VİZYON
İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözümler ışığında yapılar inşa etmek ve bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olarak karşılıklı saygı ve güven içerisinde mükemmele ulaşmak.

Tel: 0216 388 0705
Fax: 0216 366 9060
Email: info@demirliyapi.com.tr
Adres: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:37/A İstanbul / Maltepe

Demirli Yapı Projeler Haritası

Demirli Yapı Projeleri

Demirli Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.