|   |   | 

Designfloor’dan Dev Anlaşma

Designfloor, Başakşehir’de yapımı devam eden Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerine 100 bin metrekarelik parke satışı gerçekleştirdi.

Designfloor’dan Dev Anlaşma

Aslan Yapı Genel Müdürü Fatih Aslan, yapılan anlaşmadan dolayı memnuniyetini belirtirken, 2016 yılı için birçok farklı projede çözüm ortağı olarak yer alacaklarını ve gerçekleştirilen anlaşmaların Designfloor’un pazar payını hızla artırdığını ifade etti.
 
Designfloor markası ile Evvel İstanbul ve Adım İstanbul gibi kaliteli ve nitelikli projelerde yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Aslan, “Evvel İstanbul ve Adım İstanbul Başakşehir’de gerçekleştirilen iki önemli ve değerli proje. Hızla büyüyen Başakşehir bölgesinin değerlenmesinde ve nezih bir kimliğe kavuşmasında bu projelerin büyük etkisi olacağına inanıyorum. Designfloor markamızla projelerde çözüm ortağı olarak yer alıyoruz. konut mühendisliği alanında kreatif tasarımları ve sağlam yapıları ile kontrast bir deneyim sunan, ülke ekonomisine kattığı değerle, doğa ile dost yapılarıyla yüksek bir vizyona sahip olan Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projeleri ile yaptığımız işbirliğinin benzer projelerde de devam etmesini umuyoruz” dedi.
 
Designfloor olarak her iki projede sağlamlık, ergonomi, kalite ve sürdürülebilirlik gibi reel bakış açılarını bir potada erittiklerini belirten Aslan, “Zengin ürün koleksiyonumuzu profesyonel şekilde mekanlara entegre ederek insan odaklı ve sağlıklı zemin dokuları oluşturduk” açıklamasında bulundu.
 
Doğa dostu ürünler Evvel İstanbul ve Adım İstanbul’da
 
Projelerde kullanılan ürünlerin tamamen doğa dostu olduğuna dikkat çeken Aslan, ürün özelliklerine vurgu yaptı: “Parkelerimiz ağaç dokusu ile insana huzur ve güven veren bir dokuda tasarlanmıştır. Ağaç dokusunu parkeye mühürleyen Designfloor her iki projenin de tüm konsepti ile uyumlu bir kontrast oluşturmuştur. Designfloor olarak 2016 yılı için anlaştığımız ve anlaşma aşamasında olduğumuz birçok proje bulunuyor. İnsana ve doğaya verdiği değer ile farkındalık yaratan Designfloor, büyük ve nitelikli projelerin, zemin kaplama alanında ilk tercihi olmaya devam edecektir.”
 
Estetik ve dikkat çeken mimari bir arada
 
Anlaşmaya ilişkin açıklamada bulunan İntaya İnşaat Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü Koray Kurt, Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerinin bölgesel gelişimde gerek sunduğu yüksek standartlı yaşam tarzı, gerekse yüksek mimari detayları ile değerine dikkat çekti: “Yüksek nitelikli projelerimizde çözüm ortaklarımızı ve kullandığımız malzemeleri seçerken de büyük özen gösteriyoruz. Designfloor’un sunduğu ürünlerin çalıştığımız projenin konseptine uygun olması, mimarisiyle farklı bir şekilde tasarlanması, estetiği göz ardı etmemesi ve en son teknolojik gelişmelerle üretilmesi çok önemli. Projenin tasarımının o projede yaşayacak insanların yaşamını nasıl daha rahat, kullanışlı, konforlu ve güvenli hale getirdiğinin üzerinde durulması gerektiğine inanıyoruz. Bu açıdan Designfloor markasının da projemizle uyumlu olduğuna inancımız tam.”
 
 EYG Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Hakan Kaya ise; Başakşehirlilere, hem aşina oldukları mahalle sıcaklığını, hem de modern yaşam tarzını verme hedefiyle hareket ettiklerini dile getirerek şunlarısöyledi; ‘‘Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerinde geleceğe yakışan bir vizyon ile konseptlerimizi geliştirdik.Her geçen gün daha da değerlenen bu bölgede projelerimizi hayata geçirmeye başladık.Sokaklar, meydanlar, yeşil ve sosyal alanların yanı sıra evlerin büyük balkonlu, terasları ve  yüksek tavanlarıyla ferah ve rahat kullanım alanlarının olması, tasarıma bakış açımızın en nemli örnekleri. Proje geliştirme ve tasarım anlayışımızın temelini konut alıcılarının yaşamına değer katmak oluşturuyor.”

Dekorasyon Haberleri

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Koleksiyon Mobilya'dan Bahar Fırsatları
  Koleksiyon Mobilya'dan Bahar Fırsatları

  Zamansız ve zarif dokunuşuyla yaşam alanlarına en çok yakışan tasarımlara imza atan Koleksiyon, birbirinden şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam ve çalışma alanlarını yenilemek isteyenlere Bahar Fırsatları kampanyasını sunuyor.

 • Profesyonel Dekorasyon Sırları
  Profesyonel Dekorasyon Sırları

  Profesyonel dekorasyon uzmanlarının evinizi ya da yaşam alanlarını güzelleştirmek için kullandığı bazı sırları öğrenmek ister misiniz?

 • Otoyola yakın evler için Feng Shui
  Otoyola yakın evler için Feng Shui

  Günümüzde şehirlerde pek çok ev otoyola ya da toplu taşıma hatlarına yakın konumlanıyor. Gündelik yaşam için avantaj olarak algılanan bu durumun uzun vadede zarar vermemesi için yapabileceklerinizi öğrenmek ister misiniz?

 • Çiçeklerle evinize yazı taşıyın
  Çiçeklerle evinize yazı taşıyın

  Evde taze çiçek kullanımında dikkat edilmesi gerekenleri merak ediyor musunuz? Hangi mekanda hangi çiçeği nasıl kullanmalısınız? Çiçeklerle yazı evinize taşımanın yollarını sizin için derledik.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.