|   |   | 

Dumankaya Konsept Halkalı kapılarını aralıyor!

Dumankaya inşaat, kaliteli işçilik ve modern mimari tarzda inşa ettiği konutlarına Konsept Halkalı projesini de katıyor.

Dumankaya Konsept Halkalı kapılarını aralıyor!

Bugüne kadar sayısız Konut projesine imza atan Dumankaya, yepyeni bir projeye daha imza atarak Konsept Halkalıadı verilen konutları hayata geçiriyor. Projede yaşam Haziran 2014’te başlayacak. Küçükçekmece Gölü'nün mavi suları, havuzlarla ve su kanallarıyla yeniden yorumlanıyor. Yeni bir geometri ile kurulan projede rezidans dairelerin yanı sıra ve 21 villa ile toplamda 812 aile muhteşem bir rezidans daireler sunuyor. Projede 1 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 52 metrekare ile 62 metrekare arasında değişiyor. 2 oda 1 salon daireler 84 metrekare ile 124 metrekare, 3 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 147 metrekare ile 175 metrekare arasında değişirken, 4 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 160 metrekare olarak tasarlanıyor.

Konsept Halkalı Her İhtiyaca Cevap Veriyor
Dumankaya'nın yeni Konut projesi Konsept Halkalı, dinamizmi ile bölgeye yeni bir hareket katıyor. Ayrıca bölgenin yüzü tamamen modern bir şekilde yenileniyor. Projede yer alan dairelerin tamamında rezidans konforu sunan firma, akıllı ev teknolojisi ile donattığı konut projesinde bulunan sosyal yaşam alanları ile de ailede yaşayan her yaş grubuna hitap ediyor. Konut projesinde güneşlenme terası, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, fitness odası, sosyal tesis, yansıma havuzları, su kanalı ve kafe bulunuyor.

Akıllı Ev Teknolojisi Sizi Bekliyor
Dumankaya Konsept Halkalıakıllı ev teknolojisi ile sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Akıllı ev projesinde aydınlatma kontrolleri, ısıtma kontrolü, perde kontrolü, iklimlendirme kontrolü, enerji üretimi, güvenlik sistemleri, izleme sistemleri, uzaktan kontrol imkanı, akıllı sayaçlar, mobil sağlık cihazları ve iletişim cihazları oluyor. Ayrıca evinizin dışarıdan izleme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Teknoloji, evin kapısında başlıyor. Anahtarlar artık tamamen tarih oluyor. Evinizin kapısını özel bir kumandayla tek bir dokunuşla açılıyor alarmınızı rahatlıkla devren çıkarabiliyorsunuz. Projeden Daire satın alanlar tablet ya da bilgisayar ile internetin kolaylıklarından yararlanıyor ve evin içindeki her şeyi kontrol edebiliyor.

Tek Tuşla Perdelerinizi Açın
Dumankaya Konsept Halkalı'da tek tuşla perdeler açılabiliyor. Film izlemek istediğinizde hangi filmi izlemek istediğinizi seçiyorsunuz ve perdeler kendiliğinden iniyor, ışıklar kendi kendine sönüyor. Evin içinde bulunan çok noktalı ses sistemi, ev sineması, oyun konsolu, led televizyon elinizin altında. Akıllı konutlarda 4 ayrı paket sunuluyor. Bronz pakette interkom altyapısı, gümüş pakette interkom altyapısı, güvenlik, aydınlatma ve ısıtma sistemleri, altın pakette interkom altyapısı, güvenlik, aydınlatma, perde, ısıtma, tablet, erişim hizmetleri, platin pakette ise interkom, güvenlik, aydınlatma, perde, ısıtma, klima, tablet erişim sistemleri bulunuyor. Akıllı evlerde enerji tasarrufu çok yüksek seviyede oluyor.

Konsept Halkalı Daire Fiyatları 213 Bin Liradan Başlıyor
Dumankaya Konsept Halkalı konutlarında 1 oda 1salon 60 metrekarelik konutun satışı tamamlanmış durumda. 62 metrekarelik 1 oda 1 salon Daire ise 213 bin lira ile 248 bin lira arasında satılıyor. 2 oda 1 salon dairelerdeki 93 metrekare büyüklüğünde olan konutların satışı ise tamamlandı. 2 oda 1 salon 104 metrekare olan Konut fiyatı 330 bin ila 380 bin, 124 metrekarelik 2 oda 1 salon daire ise 383 bin lira ile 450 bin lira arasındaki bir fiyattan satılıyor. Projede yer alan 3 oda 1 salon daireler 155 metrekare büyüklüğünde 480 bin lira ile 540 lira arasında, 167 metrekare olan daire 528 bin ila 574 bin lira arasında satılıyor. 159 metrekare 3 oda 1 salon daire satışları tamamlanırken, 172 metrekare 3 oda 1 salon dairenin fiyatı ise 545 bin lira. Kent villası ise 158 metrekare büyüklükte ve 992 bin liradan satılıyor.

Konsept Halkalı Farklı Ödeme Seçenekleri Var
Projede farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. 1 oda 1 salon 62 metrekare olan daire peşin 191 bin 700 liraya satılıyor. bu dairede 10 indirim oranı uygulanıyor. 2 oda 1 salon 114 metrekare dairenin fiyatı ise 297 bin liradan, 124 metrekare dairenin fiyatı da 344 bin 700 liradan satılıyor. 3 oda  1 salon 155 metrekarelik konut 432 bin liradan satılırken 167 metrekare 3 oda 1 salon daire için 475 bin 200 lira fiyat belirleniyor. Bu rakamın tamamı peşin alımlarda geçerli oluyor ve normal fiyattan yüzde 10 daha düşük bir fiyat uygulanıyor. Konutlarda taksitli fiyatlar da mevcut. Dumankaya Konsept Halkalı konutlarında banka kredili alımlarda yüzde 10 a varan indirimler sunuluyor.

Şirket Haberleri

Dumankaya Konsept Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) 35. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Türkiye İMSAD’da başkanlık görevine, Kale Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Ferdi Erdoğan geldi.

 • Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Yaklaşık 75 yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstererek yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje hayata geçiren Kuzu Grup, uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR tarafından firmaların ülkeleri dışında gerçekleştirdikleri iş hacimleri dikkate alınarak hazırlanan "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 141’inci sırada yer aldı.

 • Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Gayrimenkul sertifikasıyla markalı konut projelerinden 1 metrekare bile satın almak mümkün olacak. Bu yeni modelle bir ilki başlatan Makro İnşaat TOKİ'nin Başakşehir Kayaşehir'deki arazisi üzerinde hayata geçireceği projede metrekareyle ev satışına başlayacak.

 • Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye’nin lider gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton İşletmeleri, Avrupa standartlarında ürettiği lento ile bir ilke daha imza attı. Türkiye gazbeton sektörünün Avrupa standartlarında üretim yapan tek kuruluşu olan AKG Gazbeton İşletmeleri, sektör öncülüğünü sürdürüyor.

 • GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  Teknoloji ve girişimcilik alanında yaptığı yatırımlar ve yenilikçi iş modeliyle öne çıkan GD Holding, 2016 yılında yüzde 50 seviyesinde büyüdüğünü açıkladı.

 • Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Metrekare metrekare ev satışının yolunu açacak sertifika sisteminde bekleyiş sürüyor. Gayrimenkul sektörünü finansman açısından rahatlatacak, tasarrufları az olan vatandaşın ev sahibi olmasını kolaylaştıracak gayrimenkul sertifikasının, gayrimenkul sektörüne yeni bir ivme kazandırması bekleniyor.

 • Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2016 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin 2016 yılındaki satış geliri 1 milyar 461 milyon TL, dönem kârı ise 287 milyon TL olarak gerçekleşti.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.