|   |   | 

Elysium Soul Beyoğlu Satışa Çıktı

Ofton İnşaat, İstanbul’un kozmopolit yerleşim bölgelerinden Beyoğlu’nda inşa edeceği yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu’nu satışa çıkardı.

Elysium Soul Beyoğlu Satışa Çıktı

İstanbul’un en eski üç ilçesi; Beyoğlu, Şişli ve Beşiktaş’ın yanı başında, eski İstanbul’un ruhunu taşıyan ve yeni yatırımlarla birlikte kültür – sanatın merkezi olacak bir lokasyonda konumlanan Elysium Soul Beyoğlu’nda toplam 225 bağımsız birim yer alacak. 80 – 90 milyon TL yatırımla inşa edilecek olan Elysium Soul Beyoğlu, 20 ay gibi kısa bir sürede teslim edilecek.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin önde gelen inşaat markalarından Ofton İnşaat, sahip olduğu tarihsel ve kültürel birikimiyle İstanbul’un ruhunu yansıtan Beyoğlu’nda temelini attığı Elysium Soul Beyoğlu projesini satışa sundu. Elysium Soul Beyoğlu’na ilişkin basın toplantısı, Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanları Yusuf Şimşek ve İsmail H. Altun’un katılımıyla 10 Aralık 2015 tarihinde aynı zamanda Ofton İnşaat’ın bu yıl hizmete açtığı DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa’da gerçekleştirildi.

Toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine inşa edilen Elysium Soul Beyoğlu, 20 ay sonra sakinlerine teslim edilecek. Yatırım maliyeti 80 - 90 milyon TL olarak gerçekleşecek olan proje bünyesindeki bağımsız birimlerin metrekare fiyatları 9.000 – 14.000 TL arasında değişiyor.

Yusuf Şimşek: “2015 yılı, Ofton İnşaat için çok verimli bir yıl oldu”

Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek basın toplantısında yaptığı konuşmada, gayrimenkul sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, “2016 yılıyla birlikte gayrimenkul sektörümüz, siyasi ve ekonomik istikrarın da ışığında özlenen seviyelere gelecektir. Gelecek sene en çok konuşacağımız konulardan biri de yabancılara satış, yani yabancı yatırımın Türkiye’ye gelmesi olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ofton İnşaat’ın ağırlıklı olarak gayrimenkul ve turizm sektörlerinde yatırım yaptığını belirten Yusuf Şimşek, 2015 yılına hızlı başladıklarının altını çizerek; “İlk olarak Anadolu Yakası’ndaki projelerimiz Elysium Elit Koşuyolu’nun ve sonrasında da Elysium Serenity Kandilli’nin lansmanlarını gerçekleştirdik. Bu süreçte geçtiğimiz yıl satışına başladığımız Elysium Art Şişli projesinde satışlarımızı sürdürdük. Turizm cennetimiz Bodrum’da Elysium Miramar Bodrum projesini başlattık. Gayrimenkul sektöründe 2015 yılının Elysium Soul Beyoğlu projesinin lansmanı ile kapatıyoruz” dedi.

“Türkiye’ye iki yeni marka kazandırdık”

Ofton İnşaat’ın turizm sektöründeki yatırımlara da değinen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail H. Altun, “Piyalepaşa’nın ilk beş yıldızlı oteli olma özelliğine sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa, Ağustos ayında hizmet girdi. Daha önce ülkemizde faaliyet göstermeyen Accor Grubu’nun özel koleksiyon markalarından MGallery by Sofitel ve Ibis Styles, Ofton İnşaat farkı ile Türkiye’ye ilk kez adım attı.  2015 yılı Ofton İnşaat için çok verimli bir yıl oldu.”

İsmail H. Altun: “Elysium Soul Beyoğlu, bölgenin çehresini değiştirecek”

Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail H. Altun da, “Bugüne kadar İstanbul'da şehrin merkezinde, ulaşımı kolay, kültür – sanatla iç içe bir yaşam sunan birçok projeye imza attık. Bu çerçevede Elysium Soul Beyoğlu, yükseleceği bölgenin çehresini değiştirecek bir proje olacak” dedi. İsmail Altun, projeye dair şunları söyledi: “Projemizi bölgenin taşıdığı kültürel ve tarihi birikimden esinlenerek "Soul" olarak adlandırdık. Elysium Soul Beyoğlu, lokasyonundan konseptine kadar her şeyiyle Beyoğlu ruhunu yaşayabileceğiniz bir proje olacak. Modüler mimari tekniğiyle inşa edeceğimiz Elysium Soul Beyoğlu'nda 225 bağımsız birim yer alacak. Birimler 1+0, 1+1, 2+1 ve bahçe katı ile çatı dubleksleri farklı formatlardan oluşacak” dedi. Altun; “Proje kapsamında sosyal alanlar, spor alanları, fitness center, sauna - hamam gibi yaşamın vazgeçilmez parçaları da projemizde yer alacak. Elysium Soul Beyoğlu'nda dairelerin metrekare fiyatları 9.000 TL – 14.000 TL arasında değişecek. Temelini attığımız projeyi, 20 ayda teslim etmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

“Elysium Soul Beyoğlu, Ofton İnşaat için yeni bir kilometre taşı olacak”

Elyisum Soul Beyoğlu ile hareketlenen ve yatırımcıların odak noktası haline gelen Beyoğlu'nda Ofton İnşaat olarak biz de yerimizi alıyoruz” diyen İsmail Altun, “Bugüne kadar şehrin merkezinde, iş ve yaşam alanlarının yanın başında, ayrıcalıklı yaşam isteyenlerin tercihi projelere imza attık. Elysium Soul Beyoğluda Ofton İnşaat kalitesini, sakinlerinin yaşamına katacak ve Ofton İnşaat için yeni bir kilometre taşı olacak bir projedir. Kozmopolit bir yapıya sahip olan Beyoğlu'nun geçmişi eskilere dayanan ve eski İstanbul ruhunu halen bünyesinde barındıran Dolapdere, bugün için gelişiyor ve büyüyor. Ofton İnşaat olarak bu gelişim içinde yer alarak bölgenin kalkınmasına ve çehresinin değişimine katkıda bulunmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“Benzersiz ulaşım ve alışveriş kolaylığı”

Projenin ulaşımı kolay, dünyaca kabul görmüş meydanlardan Taksim'in yanı başında, kültür - sanat denince akla gelen ilk lokasyon Beyoğlu'nun merkezinde, İstanbul'un üç büyük ilçesi; Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu’na birkaç dakika mesafede olan bir noktada hayata geçeceğinin altını çizen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail H. Altun “Bölgenin tercih edilen alışveriş merkezlerine bir metro durağı kadar yakın olmasının yanı sıra bölgedeki tüneller ve bağlantı yollarına olan yakınlığıyla Elyisum Soul Beyoğlu, sakinlerinin ihtiyaç duydukları her şeye kolayca ulaşmalarına imkan tanıyacak” dedi.

KÜNYE

Projenin Yeri:  Beyoğlu

Projeyi Uygulayan Firma: Ofton İnşaat

Projenin Mimarı: Ömer Çamoğlu / Çamoğlu Mimarlık

Proje Vaadi: Elysium Soul Beyoğlu mevcut konumunun getireceği ulaşım kolaylığı ve yükseleceği bölgenin kozmopolit yapısı dolayısıyla sosyal yaşamdan, yüksek prim getirisine kadar yatırımcısına birçok avantaj sunuyor

Projenin Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 2015 – 2017

Projenin Maliyeti / Metrekare Fiyatı:  80 - 90 milyon TL –  9.000 – 14.000 TL / m2

Finans Paketleri: Ofton İnşaat Finans Sistemi ile 12, 24 ve 36 ay 0 faizli ödeme seçeneği sunuluyor

Proje Metrekare Bilgileri

·    Toplam İnşaat Alanı                                   : 30.483

·    Konut Arsa alanı                                         : 3.500 m2

·    Sosyal Alanlar (Rekreasyon) Alanı          : 560 m2 sosyal tesis – 900 m2 yeşil alan

·    Toplam Arsa Alanı                                      : 6.610 m2

Projenin Konut Seçenekleri ve Özellikleri: Modüler mimari tekniğiyle inşa edilerek 1+0, 1+1, 2+1 ve bahçe katı ile çatı dubleksleri olmak üzere toplam 225 bağımsız birimden oluşacak.

Ulaşım: Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli ilçelerine eşit mesafede, D100 Karayolu ve TEM Otoyolu bağlantılarına kolay ulaşım sağlayan, Bomonti Tüneli'nin yanı başında bir proje... 

Güncel Emlak Haberleri

Elysium Soul Beyoğlu Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...
  Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...

  25 yılı aşkın tecrübesiyle ofis mekanları üzerine uzmanlaşan Yüksek Mimar Gürhan Bakırküre liderliğindeki Bakırküre Architects, Y kuşağının ve arkadan gelen Z kuşağının beklentilerini de analiz ederek, gelişen teknoloji ve sağladığı avantajlara entegre olmuş ofisler tasarlıyor…

 • Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu
  Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu

  Konut sektörünün sesini daha güçlü duyurmak ve sağlıklı büyümesinin önünü açmak için 2011 yılında kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) 3 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin sona ermesiyle birlikte Başkanlık görevini Z. Altan ELMAS devraldı.

 • Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı
  Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Bilecik genelinde konut satışları 2017 Şubat ayında, 2016 Şubat ayına göre yüzde 35,1 oranında artarak 373 adet oldu.

 • Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!
  Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğini sil baştan değiştirmeye hazırlanıyor. Hazırlanan yönetmelik taslağına göre İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere imar planlarına aykırı şekilde yapılan yükseklik, yoğunluk artışları yeni dönemde mümkün olmayacak.

 • Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor
  Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor

  Akfen Holding tarafından 1,1 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen Isparta Şehir Hastanesinin resmi açılışı bugün yapılacak.

 • Eskişehir'de Konut Satışı Arttı
  Eskişehir'de Konut Satışı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Eskişehir'deki konut satışları 2016'nın şubat ayına göre artış gösterdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.