|   |   | 

emlakjet,com, 2014’te çalışan sayısını iki kat artıracak

“Değişim Noktası” ve “Buddy Sistemi” ismini taşıyan uygulamalar, çalışanların kariyerlerine ve emlakjet.com’un gelişimine önemli katkılar sağlıyor.

emlakjet,com, 2014’te çalışan sayısını iki kat artıracak

Hızlı büyümesini sürdüren emlakjet.com, bu doğrultuda ekibini de genişletiyor. 2014 sonuna kadar ekibini iki katına çıkarmayı hedefleyen site, insan kaynağı yönetiminde uyguladığı sistemlerle de dikkat çekiyor. emlakjet.com Genel Müdürü Okan Arı; “En değerli yatırımın çalışanlarımıza yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz ve insan kaynakları bölümümüzle yeni uygulamalar geliştiriyoruz” diyerek, “Değişim Noktası” ve “Buddy Sistemi” uygulamalarının çalışanların kariyerlerine ve şirketin gelişimine önemli katkılar sağladığını belirtti.

Değişim Noktası” sayesinde şirketin tüm bölümleri hakkında bilgi sahibi olunabiliyor

emlakjet.com’un “Değişim Noktası” uygulaması, hızla büyüyen şirkette koordinasyonun en iyi şekilde sürmesini, çalışanların şirketin tüm bölümlerinde neler yapıldığını görmesini ve şirketin bütününde işlerin nasıl yürüdüğünü gözlemlemesini amaçlıyor. emlakjet.com Genel Müdürü Okan Arı bu uygulama hakkında şu bilgileri verdi: “Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı da Değişim Noktası uygulaması ile daha yakından tanıyabiliyoruz. Bu uygulamada, her bir departmanın içinde bir oturma alanı Değişim Noktası olarak işaretlendi ve tüm yöneticilere her ay mutlaka her noktada en az bir kere bulunma şartı getirildi. Bu sayede diğerlerimizin görmediğini görme şansımız oluyor, bazı iyileştirmeler tespit edilebiliyor ve yeni fikirler ortaya çıkıyor. Yönetici adaylarının gelişim sürecinde de bu noktalar önemli rol oynuyor. Çalışanlarımızı bu konuda yönlendiriyor, diğer bölümlerde bulunmak istediklerini iletenlere böyle bir imkan yaratmış oluyoruz. Bu sayede isteyen tüm ekip arkadaşlarımız şirketin tüm bölümleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve tüm departmanların işleyişini görebilme fırsatını yakalıyor.”

Buddy Sistemi” ile eğitim sürekli olarak devam ediyor

En hızlı büyüyen ekibi tele-satış bölümü olan emlakjet.com, bu departmanındaki uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Okan Arı, çağrı merkezlerinde çok özgür çalışılan bir ortama sahip olduklarını belirterek, herkesin kendi tarzını oluşturmasını, kendi üye portföyünü yaratmasını ve üyeleri ile profesyonel disiplini kaybetmeden samimi ve etkin bir iletişim kurmasını sağladıklarını ifade etti. Arı; “Ekibimizdeki tecrübeli arkadaşlarımızın yetenekleri doğrultusunda uzmanlaşmalarının ve yeni alanlar yaratmalarının önünü açıyoruz. Bünyemize dahil ettiğimiz yeni arkadaşlarımıza verdiğimiz temel eğitimin yanı sıra, ekip içerisinde kim hangi konuda uzmansa o konuyu anlatarak eğitim sürecine katkıda bulunuyor. Adaptasyon sürecini hızlandırmak ve eğitim sürecinin sürekliliğini sağlayabilmek için bu bölümde “Buddy Sistemi” uyguluyoruz. İşe yeni giren arkadaşlarımızı tecrübeli arkadaşlarımızla eşleştiriyoruz. Her bir tecrübeli arkadaşımız bir yeni kişinin ‘buddy’si oluyor ve onu hem satış konusunda hem de şirkete adaptasyon anlamında destekliyor. Belirli zaman aralıklarında ‘buddy’ değişikliği yaparak farklı bakış açılarıyla yönlendirmelere de fırsat veriyoruz.”

2005 yılında Okan Arı tarafından geliştirilmiş bir emlak portalı olan emlakjet.com, 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir. 26 kişilik ekibiyle sektörün en büyük üçüncü şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Toplam 5200 üyesi bulunan site, yüzde 85 oranında üye yenileme oranının yanı sıra aylık 40 milyon sayfa görüntüleme oranı ve 1.4 milyon ziyaretçiye sahiptir. emlakjet.com, çalışma prensibi olarak kesintisiz hizmet, kusursuz teknolojik altyapı ve yüksek müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Arkitera Genç Mimar Ödülü 2017
  Arkitera Genç Mimar Ödülü 2017

  Nitelikli ürünler veren genç mimarların tanınmasını sağlamak ve çalışmalarının değer bulması için düzenlenen Arkitera Genç Mimarlık ödülleri için son başvuru tarihi 15 Eylül olarak açıklandı.

 • Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran
  Bulvar Loft kampanyasında son gün 18 Haziran

  Türkiye’nin inşaat devi Akfen İnşaat, İstanbul Levent ve Ankara İncek’ten sonra hayata geçirdiği üçüncü Loft markalı projesi olan Bulvar Loft’un lansmanında verdiği %32’lik kar garantisi üzerine son bir fırsat kampanyası başlatıyor.

 • Tapuya giderken gerekli evraklar
  Tapuya giderken gerekli evraklar

  Gayrımenkul alım satımları uzun zaman alabilen ve karmaşık işlemlerdir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yoğunluğu nedeniyle de eğer önceden bilgilenmez ve hazırlık yapmazsanız çok zaman kaybedebilirsiniz.

 • Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son
  Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son

  Kiracının, kirayı ödememesi halinde mülk sahiplerinin haklarını koruma altına alan yeni bir uygulama hayata geçti. Kiracıya kefil olan uygulama kapsamında, mülk sahiplerinin ödenmeyen kiraları karşılanarak, maddi zarara uğraması önlenecek. Öte yandan, ev sahibi ile kiracı arasında kalan emlakçıların mağduriyetine de son verilmiş olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.