|   |   | 

Gelecek Referans Tuzla Fiyat Listesi

Gelecek Yapı tarafında hayata geçirilen Gelecek Referans Tuzla fiyat listesine göre daire fiyatları ne kadardan başlıyor?

Gelecek Referans Tuzla Fiyat Listesi

Gelecek Referans, Gelecek Yapı tarafından İstanbul Tuzla’da inşa edilen konut projesidir. Gelecek Referans projesi 4400 metrekare alan 126 konut içeriyor. Daire büyüklükleri 69 - 101 metrekare arasında değişen Gelecek Referans Tuzla projesinde 2015 yılının Eylül ayında teslimlerin başlaması planlanıyor.

Gelecek Referans Tuzla Fiyat Listesi

Firma finasmanı ve banka kredisi ile konut sahibi oluna bilen Gelecek Referans Tuzla projesinde daire fiyatları ise söyle:

1 oda 1 salon 119.000 - 149.000₺

2 oda 1 salon 179.000 - 225.000₺ aralığın da değişiyor.

Gelecek Referans Tuzla Sosyal Donatı

Açık ve çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, kafe ve güneşlenme terası projenin öne çıkan sosyal aktivite alanları olarak dikkat çekiyor.

Gelecek Referans Tuzla İletişim

Web: www.gelecekreferans.com

Tel: 0216 447 5 447

Güncel Emlak Haberleri

Referans Tuzla Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Kadastroya Başvururken İzlenecek Yöntem…

    Kadastroya Başvururken İzlenecek Yöntem…

    Kadastro Müdürlüklerinde yer gösterme, aplikasyon, cins değişikliği, irtifak hakkı, birleştirme gibi birçok işlem yapılmaktadır. Peki, Kadastro Müdürlüklerine nasıl başvuruda bulunulur?

  • Yeşil Çatı Nedir? Faydaları Nelerdir?

    Yeşil Çatı Nedir? Faydaları Nelerdir?

    En basit anlatımıyla çatı üzerine yerleştirilen bitkisel tabakalar olarak tanımlanabilecek yeşil çatı ya da çatı bahçesinin özellikleri nelerdir? Isı ve su yalıtımına fayda sağlar mı?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.