|   | 
Gültekin inşaat

Gültekin inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 2

Gültekin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gültekin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gültekin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gültekin inşaat Hakkında

Gültekin İnşaat 1983 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Uzmanlaştığı inşaat alanında konut sektörünü temel alan olarak görmüş ve sadece bu alanda kaliteli sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur. 

     Gültekin inşaat konut projelerinde insan odaklı çalışma esastır. Projelerimizin gerçekleştiril- diği alanlar tüm fiziki, teknik ve sosyal şartların dikkate alındığı alanlardır. Başka bir deyişle firmamız nezih ve insan yaşamını önemseyen, şehirleşme, ulaşım ve sosyal donatı alanları önemsenerek, bu kriterlere uygun alanlarda inşa edilir. Öncelikle deprem dayanımı, çevre tanzimi, kullanılabilirliğin en üst düzey de tutulduğu projelerinde, en kaliteli malzeme kullanımı koşulsuz bir tercihdir. Tüm detaylar proje ve uygulama aşamasında uzman ekiplerce incelenerek, büyük bir titizlikle gerçekleştiri- lir. Konutlarımızın yapım süreleri satışa endeksli olmadan, güçlü ekonomik yapımızla belirlediğimiz sürede tamamlanır. 

     Sektörde kalıcı olma hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır. Bu nedenle de projeleri mizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder. 

     Gültekin inşaat tüm projelerinde konut kalitesi ve çevresel maliyetlerine bağlı olarak müşterilerine en uygun bedellerde konutlar üretir. Tüm çalışanları ve siz değerli müşterileriyle beraber güzel ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılarmız raslantı değil siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın destekleriyle var olmaktadır. 

Tel: 0232 372 7879
Fax: 0232 372 7754
Email: info@gultekininsaat.net
Adres: 1830/2 Sk.No:2/1 K:1 D:2  İzmir / Karşıyaka

Gültekin inşaat Projeler Haritası

Gültekin inşaat Projeleri

Gültekin inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.