|   | 
Hasanoğlu inşaat

Hasanoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 4

Hasanoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasanoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasanoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasanoğlu inşaat Hakkında

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu inşaat, betonarme yapılar üzerine gerçekleştirdiği imalatlar ile kamu alanında ve özel sektörde başarılı projelere imza atmıştır.

1998 yılından günümüze faaliyet alanını; bünyesine kattığı Ahşap Ev Fabrikası ile ahşap yapılar üzerine konut inşasında geliştirmiş ve gerçekleştirdiği projelerde ahşap yapılarda inşa etmiştir.

Hasanoğlu İnşaat'ın grup şirketlerinden Temeltaş İnşaat ise Zemin ve Temel Mühendisliği alanında Türkiye ve yurt dışında başarılı projelere imzasını atmaktadır.

İnşaat sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip Hasanoğlu İnşaat geleceğin teknolojisini kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarımlara sahip projeler inşa etmeye özen göstermiştir. Firmamız inşaat sektöründe kalite, güven, teknolojik donanımı ile ve faaliyet alanındaki gelişen yapısıyla sergilediği gücünü geleceğe taşımaktadır.

Tel: 0212 669 8490
Fax: 0212 669 8492
Email: info@hasanogluinsaat.com.tr
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Banu Yolu, Banu Evleri İstanbul / Başakşehir

Hasanoğlu inşaat Projeler Haritası

Hasanoğlu inşaat Projeleri

Hasanoğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.