|   |   | 

İhlas Evleri Karabük 1. Etap başlıyor

Anadolu’da inşaat sektörünün lideri konumunda olan İhlas Evleri, Karabük’te yapmayı planladıkları bin konutluk projenin ilk etabının hazırlıkları tamamladı.

İhlas Evleri Karabük 1. Etap başlıyor

Anadolu’da inşaat sektörünün lideri konumunda olan İhlas Evleri, Karabük’te yapmayı planladıkları bin konutluk projenin ilk etabının hazırlıkları tamamladı. 
İhlas Evleri Huzur İnşaat tarafından Aydınlıkevler mahallesinde inşa edilecek olan 3 bloktan oluşan 146 dairelik konutların tanıtım yemeği yapıldı.

Beşbinevler Havuzlu Bahçe’de yapılan tanıtım yemeğine İhlas Evleri Huzurlu İnşaat AŞ. Genel Müdürü Bayram Bıyıkılı, Genel Müdür Yardımcısı ve Pazarlama Müdürü Ahmet Yılmaz Birpınar, Anadolu Koordinatörü Osman Ener ve daire satın alanlar ile İhlas çalışanları katıldı.

İhlas Evleri Huzur İnşaat AŞ. Genel Müdür Bayram Bıyıklı, Anadolu’da bugüne kadar yapmış oldukları projelerden yüz yüz akı ile çıktıklarını ve çıkmaya da devam edeceklerini söyledi.

Bıyıklı, Karabük’teki 1. etap inşaatlarda fore kazıkların çakılmaya başlandığını da belirterek, “ Karabük’te başlangıçta başladığımız proje 5 katlı ve 100 dairelikti, fakat sağ olsunlar Belediye Başkanımız her türlü kolaylığı sağlayarak projemizi 10 kata çıkarttık. Eğer proje 5 katlı olsaydı yeşil alan yüzde 50-55 oranında idi, şimdi ise projemiz 10 kata çıkınca yeşil alanı yüzde 85’e çıkardık. 3 blok olarak yapılacak olan konutlarımız 146 daireden oluşuyor. Çok güzel bir projemiz oldu. Bu ilk etap projemizin ardından diğer projelerimizde gelecek. İnşallah fore kazık çalışmaları biter bitmez inşaatlarımızın temelini atacağız” dedi.

Yüksek güvenlikte inşaatlar

İhlas Evleri Huzurlu İnşaat Anadolu Koordinatörü Osman Ener, ise İhlas Evleri Huzurlu inşaat olarak Karabük’te hedefledikleri bin konutluk projenin birinci etabı olan 146 konutun temellerini atacaklarını söyleyerek, “ İhlas Evleri olarak birinci hedefimiz ailelerin huzurlu, güvenli yaşabilir bir ortam oluşturmak. Karabük İhlas Evleri 1. etap projemizde yaşanabilir alanda yüzde 80 yeşil alan ve 3 bloktan oluşan yüksek güvenlikli konutlarımız hayata geçiyor. Projemizde çocuk oyun alanları, spor merkezi ve spor alanları yer alıyor. Birinci etapta dikkat ettiğimiz en önemli konulardan biriside birinci derece inşaat malzemesi ile radyo temel ve fore kazıklar yer almakta. İhlas evleri Karabük’te adres gösterilen numune bir proje olacak. Artık insanlar adres tarifinde İhlas Evlerinde oturuyoruz diyecekler. İhlas olarak İstanbul’da 13 bin konutu aynı kompsette üretip teslim etmiş bir firmayız. Karabük’te de aynı standartları getirmenin gurunu yaşamaktayız” dedi.

Kalitede temel çok önemli

İhlas Evleri Huzurlu İnşaat Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar ise, kalitede temele çok dikkat ettiklerini ve depreme dayanaklı konutlar inşa ettiklerini söyledi.

İhlas Holding’in Türkiye’de inşaatta hemen hemen ilk sırada yer aldığını anlatan Birpınar, “İhlas Holding olarak İstanbul’da teslim ettiğimiz konut sayısı 13 bin ve bunda Anadolu hariç. İhlas’ın üç tane inşaat firması var. Birincisi İhlas Yapı, ikincisi İhlas İnşaat ve üçüncüsü ise Huzurlu inşaat, daha çok Anadolu’da inşaat yapıyor. Hedefimiz Anadolu şehirlerinde en az bir proje başlatmak. İstanbul’daki inşaat kalitesini ve inşaat sektöründe gösterilen başarı ve huzuru Anadolu’daki bütün şehirlere yaymayı hedefliyoruz. Karabük bizim için çok önemliydi. İnsanlarımız kalite değince, fayansın güzelliğini ve inşaatın dış cephesini anlıyor. Biz ise kalitede temelin sağlamlığı, demirdeki kaliteyi anlıyoruz. Depreme dayanıklı evler inşa ediyoruz. Müşteri fayansa baktığı kadar temelde kullanılan demir ve çimentoya da bakmalı” dedi.

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) 35. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Türkiye İMSAD’da başkanlık görevine, Kale Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Ferdi Erdoğan geldi.

 • Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Yaklaşık 75 yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstererek yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje hayata geçiren Kuzu Grup, uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR tarafından firmaların ülkeleri dışında gerçekleştirdikleri iş hacimleri dikkate alınarak hazırlanan "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 141’inci sırada yer aldı.

 • Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Gayrimenkul sertifikasıyla markalı konut projelerinden 1 metrekare bile satın almak mümkün olacak. Bu yeni modelle bir ilki başlatan Makro İnşaat TOKİ'nin Başakşehir Kayaşehir'deki arazisi üzerinde hayata geçireceği projede metrekareyle ev satışına başlayacak.

 • Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye’nin lider gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton İşletmeleri, Avrupa standartlarında ürettiği lento ile bir ilke daha imza attı. Türkiye gazbeton sektörünün Avrupa standartlarında üretim yapan tek kuruluşu olan AKG Gazbeton İşletmeleri, sektör öncülüğünü sürdürüyor.

 • GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  Teknoloji ve girişimcilik alanında yaptığı yatırımlar ve yenilikçi iş modeliyle öne çıkan GD Holding, 2016 yılında yüzde 50 seviyesinde büyüdüğünü açıkladı.

 • Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Metrekare metrekare ev satışının yolunu açacak sertifika sisteminde bekleyiş sürüyor. Gayrimenkul sektörünü finansman açısından rahatlatacak, tasarrufları az olan vatandaşın ev sahibi olmasını kolaylaştıracak gayrimenkul sertifikasının, gayrimenkul sektörüne yeni bir ivme kazandırması bekleniyor.

 • Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2016 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin 2016 yılındaki satış geliri 1 milyar 461 milyon TL, dönem kârı ise 287 milyon TL olarak gerçekleşti.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.