|   | 
İmza Yapı Grup

İmza Yapı Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

İmza Yapı Grup, konut, ofis ve residence projeleri, İmza Yapı Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İmza Yapı Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İmza Yapı Grup Hakkında

Güçlü sermaye ve engin tecrübemizle geleceğin projelerini bugünden inşa ediyoruz.
 
Şükrü Kahraman, Hacı Ahmet Kahraman ve Hüdaverdi Karalik iştiraki olan şirketimiz, çeşitlilik sektörlerdeki engin tecrübesinden hareket ederek insana ve çevreye duyduğu saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor. Yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sektörde öncü olmayı planlıyor ve hem İstanbul-hem Avrupa tecrübemizle sizi mutlu ve huzurlu yaşam ve iş alanlarına kavuşturmayı hedefliyor ve bu yolda her geçen gün daha iyiye gidiyoruz.
 
“Gelecek ve huzur” fikri üzerine geliştirilen ancak kültürel ihtiyaçlarımızdan kopmayan gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru yerde doğru zamanda doğru projeler” üretmek için çalışıyoruz.
 
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Tel: 0352 220 1315
Fax: 0352 220 1315
Email: info@imzayapigrup.com
Adres: Serçeönü Mah. Ahmet Paşa Cad. Özal Plaza Kat:8 No:30/57 Kayseri / Kocasinan

İmza Yapı Grup Projeler Haritası

İmza Yapı Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.