|   |   | 

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları, markalı konut projelerini haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor…

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

Google Earth tabanlı yazılımıyla kullanıcılarına 3 boyutlu sektörel bir rehber hizmeti sunan ve bu özelliği ile de dünyada tek olan 3DLocationEarth.com, kurulduğu günden bu yana 100’ün üzerinde inşaat projesi modelledi. Tamamen bir Türk girişimi olan uygulama sayesinde Ağaoğlu, Sinpaş GYO, İnanlar İnşaat, Dap Yapı, Özyurtlar İnşaat, Garanti Koza, Mesa Grup, Gül İnşaat, Uluhan Grup, Nef Yapı, İhlas Holding, Akro Yapı, Demir İnşaat, Çukurova Gayrimenkul, Düzlem Yapı, Akiş GYO ve Keleşoğlu İnşaat gibi sektörün önemli firmaları, yapımını gerçekleştirdikleri markalı konut projelerini, haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor.  Bitmiş projelerin yanı sıra henüz maket aşamasındaki yapıların da internet üzerinden 3 boyutlu olarak izlenebilmesine olanak sağlayan uygulama, konut almak isteyenlere, satış ofisine gitmeye bile gerek kalmadan projeyi tüm detaylarıyla önceden inceleme avantajı sağlıyor. Ayrıca inşaatın yapım süreci ve o anki durumu da haritadaki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak görülebiliyor.


Tüketici alışkanlıklarının farklılaştığı günümüzde, artık ev almak isteyenler net, kısa, öz ve doğru bilgiye zahmetsizce ulaşma arayışındalar. Sadece görsel malzemeyle ya da maketle bunu verebilmenin yetersiz kalacağını düşünen firmalar,  teknolojiyle iç içe olan markalı konut projelerini yine teknolojik bir uygulamayla tanıtma yoluna gidiyor. 3DLocationEarth.com’un sunduğu 3 boyutlu sistem, henüz yapım aşamasında olan projenin bittiğinde nasıl görüneceğinden tutun da blokları, sosyal donatıları, ulaşım güzergahları, şehir merkezine olan konumu ve hatta gece&gündüz görüntüsüne kadar projeye ilişkin her detayı oturduğunuz yerden görme fırsatı sunuyor.

3. boyuta taşınan markalı konut projelerinin sayısı 100’ü geçti
Son dönemde özellikle inşaat sektöründeki lider firmaların yoğun ilgi gösterdiği uygulamayla bugüne kadar 100’ün üzerine proje 3. Boyuta geçti. Uygulamayı kullananlar arasında; bütün projelerini 3 boyuta taşıyan GÜL İnşaat, My Tower Land ve Sky Towers projeleriyle AĞAOĞLU, Dragos Royal Towers, Dap Burgu Kule, Dap Tango Kule, Dap Dalga Kule ve Dap Royal Center projeleriyle DAP YAPI, Garden City, N Tepe, N Towers ve N Şehir projeleriyle ÖZYURTLAR İnşaat, Kozapark ve Kozaşehir projeleriyle GARANTİ KOZA, Kristal Şehir projesiyle İHLAS HOLDİNG, Babil Kuleleri projesiyle ULUHAN GRUP, Asl-ı Bahçe, Avlu 138, Terrace Bahçe, Terrace Feri, Terrace Fulya, Terrace Lido, Terrace Mix ve Terrace Tema projeleriyle İNANLAR İnşaat, Bosphorus City projesiyle SİNPAŞ GYO gibi sektör devleri de yer alıyor. 

Güncel Emlak Haberleri

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...
  Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...

  25 yılı aşkın tecrübesiyle ofis mekanları üzerine uzmanlaşan Yüksek Mimar Gürhan Bakırküre liderliğindeki Bakırküre Architects, Y kuşağının ve arkadan gelen Z kuşağının beklentilerini de analiz ederek, gelişen teknoloji ve sağladığı avantajlara entegre olmuş ofisler tasarlıyor…

 • Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu
  Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu

  Konut sektörünün sesini daha güçlü duyurmak ve sağlıklı büyümesinin önünü açmak için 2011 yılında kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) 3 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin sona ermesiyle birlikte Başkanlık görevini Z. Altan ELMAS devraldı.

 • Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı
  Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Bilecik genelinde konut satışları 2017 Şubat ayında, 2016 Şubat ayına göre yüzde 35,1 oranında artarak 373 adet oldu.

 • Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!
  Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğini sil baştan değiştirmeye hazırlanıyor. Hazırlanan yönetmelik taslağına göre İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere imar planlarına aykırı şekilde yapılan yükseklik, yoğunluk artışları yeni dönemde mümkün olmayacak.

 • Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor
  Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor

  Akfen Holding tarafından 1,1 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen Isparta Şehir Hastanesinin resmi açılışı bugün yapılacak.

 • Eskişehir'de Konut Satışı Arttı
  Eskişehir'de Konut Satışı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Eskişehir'deki konut satışları 2016'nın şubat ayına göre artış gösterdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.