|   |   | 

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları, markalı konut projelerini haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor…

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

Google Earth tabanlı yazılımıyla kullanıcılarına 3 boyutlu sektörel bir rehber hizmeti sunan ve bu özelliği ile de dünyada tek olan 3DLocationEarth.com, kurulduğu günden bu yana 100’ün üzerinde inşaat projesi modelledi. Tamamen bir Türk girişimi olan uygulama sayesinde Ağaoğlu, Sinpaş GYO, İnanlar İnşaat, Dap Yapı, Özyurtlar İnşaat, Garanti Koza, Mesa Grup, Gül İnşaat, Uluhan Grup, Nef Yapı, İhlas Holding, Akro Yapı, Demir İnşaat, Çukurova Gayrimenkul, Düzlem Yapı, Akiş GYO ve Keleşoğlu İnşaat gibi sektörün önemli firmaları, yapımını gerçekleştirdikleri markalı konut projelerini, haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor.  Bitmiş projelerin yanı sıra henüz maket aşamasındaki yapıların da internet üzerinden 3 boyutlu olarak izlenebilmesine olanak sağlayan uygulama, konut almak isteyenlere, satış ofisine gitmeye bile gerek kalmadan projeyi tüm detaylarıyla önceden inceleme avantajı sağlıyor. Ayrıca inşaatın yapım süreci ve o anki durumu da haritadaki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak görülebiliyor.


Tüketici alışkanlıklarının farklılaştığı günümüzde, artık ev almak isteyenler net, kısa, öz ve doğru bilgiye zahmetsizce ulaşma arayışındalar. Sadece görsel malzemeyle ya da maketle bunu verebilmenin yetersiz kalacağını düşünen firmalar,  teknolojiyle iç içe olan markalı konut projelerini yine teknolojik bir uygulamayla tanıtma yoluna gidiyor. 3DLocationEarth.com’un sunduğu 3 boyutlu sistem, henüz yapım aşamasında olan projenin bittiğinde nasıl görüneceğinden tutun da blokları, sosyal donatıları, ulaşım güzergahları, şehir merkezine olan konumu ve hatta gece&gündüz görüntüsüne kadar projeye ilişkin her detayı oturduğunuz yerden görme fırsatı sunuyor.

3. boyuta taşınan markalı konut projelerinin sayısı 100’ü geçti
Son dönemde özellikle inşaat sektöründeki lider firmaların yoğun ilgi gösterdiği uygulamayla bugüne kadar 100’ün üzerine proje 3. Boyuta geçti. Uygulamayı kullananlar arasında; bütün projelerini 3 boyuta taşıyan GÜL İnşaat, My Tower Land ve Sky Towers projeleriyle AĞAOĞLU, Dragos Royal Towers, Dap Burgu Kule, Dap Tango Kule, Dap Dalga Kule ve Dap Royal Center projeleriyle DAP YAPI, Garden City, N Tepe, N Towers ve N Şehir projeleriyle ÖZYURTLAR İnşaat, Kozapark ve Kozaşehir projeleriyle GARANTİ KOZA, Kristal Şehir projesiyle İHLAS HOLDİNG, Babil Kuleleri projesiyle ULUHAN GRUP, Asl-ı Bahçe, Avlu 138, Terrace Bahçe, Terrace Feri, Terrace Fulya, Terrace Lido, Terrace Mix ve Terrace Tema projeleriyle İNANLAR İnşaat, Bosphorus City projesiyle SİNPAŞ GYO gibi sektör devleri de yer alıyor. 

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Tapuya giderken gerekli evraklar
  Tapuya giderken gerekli evraklar

  Gayrımenkul alım satımları uzun zaman alabilen ve karmaşık işlemlerdir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yoğunluğu nedeniyle de eğer önceden bilgilenmez ve hazırlık yapmazsanız çok zaman kaybedebilirsiniz.

 • Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son
  Kiracı İle Ev Sahibi Arasında Kalan Emlakçıların Mağduriyetine Son

  Kiracının, kirayı ödememesi halinde mülk sahiplerinin haklarını koruma altına alan yeni bir uygulama hayata geçti. Kiracıya kefil olan uygulama kapsamında, mülk sahiplerinin ödenmeyen kiraları karşılanarak, maddi zarara uğraması önlenecek. Öte yandan, ev sahibi ile kiracı arasında kalan emlakçıların mağduriyetine de son verilmiş olacak.

 • Evinizi kiralamadan önce yapmanız gerekenler
  Evinizi kiralamadan önce yapmanız gerekenler

  Evinizi kiraya vermeye karar verdiniz ve bunun için sadece ilan vermenizin yeterli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Konut ya da işyerinizi kiraya vermeden önce yapmanız gerekenleri sizin için derledik.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.