|   |   | 

Bağcılar Rezidans Projeleri Vitrini


Bağcılar Projeler Haritası

Bağcılar Rezidans Projeleri

İstanbul Bağcılar Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Bağcılar’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Bağcılar genelinde 51 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Bağcılar’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Bağcılar rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bağcılar’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Bağcılar’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Bağcılar genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bağcılar’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Bağcılar’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bağcılar Emlak Haberleri

Divan Residence at G Tower'da yüzde 12 indirim avantajı!
Güncel Emlak

Divan Residence at G Tower'da yüzde 12 indirim avantajı!

Basın Ekspres Yolu üzerinde devam eden metro hattına direkt bağlantı sağlayacak olan Divan Residence at G Tower, toplu ulaşım araçlarının yanı sıraİstanbul’un ana arterleri TEM ve E5 otoyolları ve Avrasya Tüneli’ne yakınlığıyla da lokasyon avantajı sunuyor.

Bağcılar Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.