|   |   | 
 Bahçelievler ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bahçelievler ilçesini favorilerinize ekleyin. Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel Ofis Projeleri

Bahçelievler Ofis Projeleri Haritası

Bahçelievler Ofis Projeleri

İstanbul Bahçelievler yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bahçelievler’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Bahçelievler ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 5’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Bahçelievler’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Bahçelievler’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bahçelievler’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Bahçelievler’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bahçelievler Emlak Haberleri

Karat 34 Bahar Mevsimini 36 Ay Sıfır Faiz Kampanyasıyla Karşılıyor Güncel Emlak
Karat 34 Bahar Mevsimini 36 Ay Sıfır Faiz Kampanyasıyla Karşılıyor

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul’un önemli ulaşım akslarının kesiştiği Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen 'Karat 34', bahar kampanyası kapsamında kolay ödeme kolaylıklarıyla yatırımcıların karşısına çıkıyor. Konut fiyatlarının 229 bin TL’den başladığı 'Karat 34’ten 36 ay ve sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün.

Bahçelievler Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.