|   |   | 
 Bahçelievler ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bahçelievler ilçesini favorilerinize ekleyin. Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel Rezidans Projeleri

Bahçelievler Rezidans Projeleri Haritası

Bahçelievler Rezidans Projeleri

İstanbul Bahçelievler Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Bahçelievler’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Bahçelievler genelinde 7 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Bahçelievler’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Bahçelievler rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Bahçelievler’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Bahçelievler genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bahçelievler’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Bahçelievler’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bahçelievler Emlak Haberleri

Şehrin Merkezinin En Yeşil Projesi: Nef Bahçelievler Güncel Emlak
Şehrin Merkezinin En Yeşil Projesi: Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

Bahçelievler Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.