|   | 
 Beylikdüzü ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beylikdüzü ilçesini favorilerinize ekleyin. Beylikdüzü İlçesini Favorilerime Ekle

Beylikdüzü Güncel İnşaat Projeleri


Beylikdüzü İnşaat Projeleri

Beylikdüzü Konut Projeleri konut projeleri
Beylikdüzü Konut Projeleri

İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Beylikdüzü Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Beylikdüzü’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 240oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 65.000 TL seviyesinde olanBeylikdüzü satılık kon...

Beylikdüzü Emlak Haberleri

Beylikdüzü Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Beylikdüzü’ndeki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Beylikdüzü’ndeki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Beylikdüzü’ndeki en yeni konut projeleri

Beylikdüzü’nde yaklaşık olarak 170 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Beylikdüzü’ndeki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beylikdüzü’ndeki en yeni ofis projeleri

Beylikdüzü’nde yaklaşık olarak 9 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Beylikdüzü’ndeki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beylikdüzü’ndeki en yeni rezidans projeleri

Beylikdüzü’nde yaklaşık olarak 59 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Beylikdüzü’ndeki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.