|   |   | 
 Beylikdüzü ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beylikdüzü ilçesini favorilerinize ekleyin. Beylikdüzü İlçesini Favorilerime Ekle

Beylikdüzü Güncel Konut Projeleri


Beylikdüzü Konut Projeleri Haritası

Beylikdüzü Konut Projeleri

İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi

Beylikdüzü Konut (Ev) Satış Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 240 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 65.000 TL seviyesinde olan Beylikdüzü satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 100.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Beylikdüzü satılık daire fiyatları, 2009 yıllında kısmi bir düşüş yaşayarak 83.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılından sonra yeniden dikey olarak yükselmeye başlayan Beylikdüzü satılık ev fiyatları, bu yükselişini 2016 yılının son çeyreğinde de sürdürmüş ve 220.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

Beylikdüzü Konut (Ev) Kira Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire kıstas olarak alındığında konut kira fiyatları, son 12 yılda % 344 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 242 TL seviyesinde olan Beylikdüzü kiralık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli bir yükseliş göstermiş ve 580 TL seviyesine ulaşmıştır. 2009 ve 2010 yıllarında kısmi bir düşüş yaşayan Beylikdüzü kiralık ev fiyatları, 420 TL seviyesine gerilemiştir. 2011 yılından itibaren yeniden yükselmeye başlayan ve bu yükselişini 2016 yılının son çeyreğinde de devam ettiren Beylikdüzü kiralık daire fiyatları, 1.075 TL seviyesine ulaşmıştır.

Beylikdüzü Yatırım Geri Dönüş Süresi

İstanbul Beylikdüzü’nde yaklaşık olarak 279.000 kişi yaşamaktadır. Beylikdüzü’deki nüfusun ağırlıklı yaş ortalaması 30 ile 40 yaş aralığındadır. Beylikdüzü’nde yaşayanların % 65’lik kısmı evli kalan % 35’lik kısmı ise bekârdır. Beylikdüzü bölgesinin sosyoekonomik durumuna bakıldığında ise (B-) olarak nitelendirilen orta alt gelir seviyesinde olduğu görülmektedir.

İstanbul Beylikdüzü’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt alındığında, konut yatırım geri dönüş (amortisman) süresinin 17 yıl olduğu belirlenmiştir. 

Beylikdüzü’ndeki Önemli Hastaneler

Koç Diyaliz Merkezi, Medicana International, Özel Medilife Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Büyükcekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi, Beylikdüzü Kolan Hospital, Özel Esencan Hastanesi, Avcilar Anadolu Hastanesi, Doğa Hospital, Özel Anadolu Hastanesi, Bir İnci Göz Hastanesi, Avrupa Tıp Merkezi, Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Dünyagöz Hastanesi

Beylikdüzü’ndeki Önemli Okullar

Sultan Fatih Ana Okulu, Özel Gurur Anadolu Adalet Meslek Lisesi, Fatih Üniversitesi, Özel Arkadaş Anaokulu, Mektebim Koleji Beylikdüzü Kampüsü, İlkin Eğitim Anaokulları, Mektebim Anadolu Lisesi Beylikdüzü, Uğur Hazırlık Lisesi, Çizgi Koleji, Koc Ortaokulu, Okyanus Koleji, Beylikdüzü Azem Yükseloğlu Anadolu Imam Hatip Lisesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi Mimarlık Ve Mühendislik Fakültesi, Vali Muammer Guler Anadolu Ogretmen Lisesi, Beykent Koleji, Mercan Çağrı Koleji, Fatih Sultan Mehmet Lisesi, Büyükşehir İlköğretim Okulu, Özel Boğaziçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Vizyon Koleji

Beylikdüzü’ndeki Önemli Alışveriş Merkezleri

Perlavista Avm, Pelican Mall, Marmara Park, Torium, Migros AVM, Büyükçekmece Çarşı, Atirus, Beylicium, Carrefoursa, Bauhaus, İstanbul Outlet Center, Han Plus, Metro Toptancı Market, White Corner AVM, Spotcular Carsisi Beylikduzu, Paradise AVM

Beylikdüzü Ulaşım

Beylikdüzü'ne ulaşım ilçeye Metrobüs hattının uzatılması ile rahatlamıştır. Metrobüs ile Beylikdüzü'ne 24 saat ulaşım mümkündür. Beylikdüzü Zincirlikuyu arası Metrobüs ile ortalama 60 dakika sürmektedir. Metrobüs dışında ilçeye Taksim'den ekspres otobüsler hareket etmektedir, Beylikdüzü ilçesi E-5 karayolu üzerinde yer aldığı için Yenibosna ve Bakırköy kalkışlı Büyükçekmece istikametine giden tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Ayrıca yakın gelecekte Beylikdüzü-Bakırköy Metrosu'nun Ulaştırma Bakanlığı tarafından temelinin atılması planlanmaktadır. Bu hat aynı zamanda Yenikapı - İncirli Metro hattına bağlanacaktır.

Beylikdüzü Atatürk Havalimanı'na 13 KM uzaklıktadır. Beylikdüzü'den TEM'e (Avrupa Transit Karayolu) Hadıköy ve Esenyurt olmak üzere 2 adet bağlantı yolu vardır.

Beylikdüzü Emlak Haberleri

Beylikdüzü Konut Projeleri
daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.