|   | 
 Gaziosmanpaşa ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Gaziosmanpaşa ilçesini favorilerinize ekleyin. Gaziosmanpaşa İlçesini Favorilerime Ekle

Gaziosmanpaşa Güncel İnşaat Projeleri

Gaziosmanpaşa İnşaat Projeleri

Gaziosmanpaşa Konut Projeleri konut projeleri
Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

İstanbul Gaziosmanpaşa Gayrimenkul Yatırım Analizi Gaziosmanpaşa Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Gaziosmanpaşa’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 311oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 63.000 TL seviyesinde olanGaziosmanpaşa satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar...

Gaziosmanpaşa Emlak Haberleri

Lansman öncesi avantajlar We Haliç'te Güncel Emlak
Lansman öncesi avantajlar We Haliç'te

Gerçek İstanbul’un kalbinde Haliç ve Tarihi yarımada manzaralı daireler ve şehrin merkezinde 25.000 m2 büyüklüğünde dev yeşil bahçe meydan 219 bin liradan başlayan fiyatlar lansman öncesi We Haliç'te...

Gaziosmanpaşa Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Gaziosmanpaşa’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Gaziosmanpaşa’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Gaziosmanpaşa’daki en yeni konut projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 9 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Gaziosmanpaşa’daki en yeni ofis projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Gaziosmanpaşa’daki en yeni rezidans projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 8 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.