|   |   | 
 Kadıköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kadıköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Kadıköy İlçesini Favorilerime Ekle

Kadıköy Güncel Ofis Projeleri

Kadıköy Ofis Projeleri Haritası

Kadıköy Ofis Projeleri

İstanbul Kadıköy yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kadıköy’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Kadıköy ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 16’ya yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Kadıköy’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kadıköy’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Kadıköy’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kadıköy’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Kadıköy’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kadıköy Emlak Haberleri

Business İstanbul’un C bloğunu ETS Tur satın aldı Emlak
Business İstanbul’un C bloğunu ETS Tur satın aldı

Yatırım değeri 1.5 milyar TL olan ve 6 bloktan oluşan Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul’un C bloğu, Türkiye’nin önde gelen tur operatörü ETS Tur tarafından yeni yönetim merkezi olmak üzere satın alındı.

Fikirtepe Konut Projeleri

Kadıköy Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.